Золоті оплески Буковини

Не встигли Чернівці оговтатись від недавніх фестивалів та святкувань, як незабаром місто опиниться у вирі театрального феєричного дійства.
З 23 по 31 жовтня у Чернівецькому академічному музично-драматичному театрі ім. О. Кобилянської проходитиме ювілейний V Регіональний фестиваль комедії «Золоті оплески Буковини».


( Читати далі )

На Антонич-фесті за три дні створять мультфільм

На Антонич-фесті, що відбудеться 2-4 жовтня у Києві, організатори «Дитячого анімаційного майданчику», який діятиме на території фестивалю, планують створити повноцінний мультиплікаційний фільм за 3 дні за мотивами віршів Б.-І.Антонича.


( Читати далі )

Дні українського кіна та художні виставки на Червоній Руті 2009

Програма культурних заходів ювілейної ЧЕРВОНОЇ РУТИ 2009, як ми і повідомляли раніше, насичена різноманітними дійствами. З-поміж усіх театральних вистав, відбіркових конкурсів, концертних програм та інших заходів, гості фестивалю матимуть можливість відвідати художні виставки і, в рамках днів українського кіно, переглянути класиків українського кінематографу. Вхід на всі культурні заходи фестивалю буде безкоштовним і на них зможе потрапити кожен бажаючий.


( Читати далі )

20-та РІЧНИЦЯ ЛЕГЕНДАРНОГО ФЕСТИВАЛЮ

З 16 по 20 вересня у місті Чернівці відбудеться подія, масштаби якої вимірюються цілими поколіннями, ідейність якої формує свідомість української музичної культури. В одинадцяте легендарний фестиваль ЧЕРВОНА РУТА 2009 відкриватиме нові таланти і святкуватиме свою 20-ту річницю з дня першої епохальної ЧЕРВОНОЇ РУТИ 1989.

Протягом п’яти днів, з нагоди ювілею фестивалю, проводитиметься грандіозна програма різноманітних культурних заходів, серед яких: відкриття меморіальної дошки композитору Володимиру Івасюку, присвяченої 40-річчю написання пісні “Червона рута”, відкриття виставки Всеукраїнського трієнале “Український фолькмодерн 2009”, конкурсні програми у жанрах акустичної, танцювальної, поп та рок музики, концерти зірок-переможців фестивалю різних років, круглий стіл з питань розвитку української культури, дні українського кіно, театральні вистави, творча зустріч акторів, народних артистів України Б.Бенюка та А.Хостікоєва, ярмарок книг та української музики за підтримки ГО «Форум видавців», ярмарок народних ремесел, виставка художніх робіт Петра Гончара, відкриття виставки «Червоній Руті – 20» та інші.


( Читати далі )

Непотрібні речі

Давно вже нічого не писав на Уніж.ком.уа, тому пишу невеличкий огляд про дуже цікавий на мій погляд сайт. Цікавий в тому плані, що це сайт, на якому можна віддавати будь-що задарма, забирати те, що віддають. Зацікавило?


( Читати далі )

КаZантип 2009 стартовал

В селе Поповка (это западный Крым) в ночь на 2-е августа состоялось официальное открытие фестиваля «КаZaнтип-2009».

На главной сцене «оранжевой республики» на открытии играл немецкий ди-джей Пол ван Дайк, а на закрытии Z-17 будет играть один из самых талантливых ди-джеев мира Армин ван Бюрен (Нидерланды).


( Читати далі )

Програма фестивалю "Бандерштат 2009"

КОНЦЕРТНА ЧАСТИНА "Бандерштат 2009"

8 серпня

«ІншІ» (Володимир-Волинський) 18.00 – 18.30
«Ікебана» (Луцьк) 18.30 – 19.00
«Злам» (Київ) 19.00 – 19.30
«Хмародери» (Львів)19.30 – 20.00
«Пост-Сенс» (Біла Церква) 20.00 – 20.30
«В.О.Д.А.» (Луцьк) 20.30 – 21.00
«Де Сенс» (Львів) – 21.00 – 21.40
«Mauzer» (Могильов, Білорусь) 21.40 – 22.20
«Брем Стокер» (Рівне) 22.20 – 23.00
«Роллікс» (Херсон) 23.00 – 00.30


( Читати далі )

Фестиваль «Бандерштат»8-9 серпня у с. Гаразджа біля Луцька відбудеться фестиваль Бандерштат-2009 (”правий фест музики та мистецтва”)


( Читати далі )

XVIII МІЖНАРОДНИЙ ГУЦУЛЬСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПРИЙМАТИМЕ ВИЖНИЧЧИНА

Фестиваль і науково-практична конференція на тему «Транскордонне співробітництво та інвестиції: бізнес, ідеї та проекти для реалізації на Гуцульщині» пройдуть у Вижницькому районі 29-30 серпня. А це, як зазначає голова Вижницької районної державної адміністрації Олександр Гриндей, «не лише великий гонор, а й висока відповідальність».


( Читати далі )

Реєстрація на фестивалі "Славське"

Реєстрація на фестивалі — 75 грн на 3 дні (студентам 50 грн)

Реєстраційний браслет дозволяє: отримати промо-диск фестивалю з учасниками концерту на головній сцені цього року та буклет фестивалю з розкладами та додатковою корисною інформацією, ставити намети у наметовому містечку, відвідувати усі фестивальні заходи.


( Читати далі )