Парад вишиванок 2013

«Парад вишиванок» проходитиме в Києві вже вп’яте. Це неймовірна акція, яка не має аналогів.

Дата відкриття: 24 серпня 2013 року
Місто проведення: Київ
Маршрут: з Мистецького Арсеналу до Майдану НезалежностіЩирість, з якою люди беруть участь у Параді вишиванок, створює прекрасну атмосферу натхнення і наповнює радістю причетності серця учасників дійства.

Що чекає на учасників та гостей «Параду вишиванок 2013»?

1. Конкурс найкращої вишиванки серед чоловіків, жінок та дітей;
2. Конкурс української пісні, виконаної дітьми акапельно;
3. Конкурс найкращого «Диво-птаха», представленого кожним регіоном;
4. Конкурс на найкращу презентацію міста (карнавальна хода);
5. Конкурс на найчисельнішу делегацію.

( Читати далі )

Нас трішки проспамили :(

Нас трішки проспамили. Одразу вибачаюсь за можливі проблеми в роботі сайту

UPDATE: один нехороший юзер добавив 3000+ одинакових повідомлень. СПАМУ тут не буде!

Україномовний інтернет

Хотілось би розпочати цікаву на мій погляд рубрику (або серію постів) на Unij.com.ua про україномовний інтернет. Інколи дуже хочеться поділитись з Вами посиланням на цікавий україномовний ресурс, а вставляти їх в фестивальні новини якось не дуже. Поки думаю над концепцією як це все буде виглядати хочу розказати про український форум програмістів http://replace.org.ua/.

В рунеті таких форумів повно, а чомусь український інтернет обійшов цю тематику стороною. Я чесно кажучи радий такому форуму і постараюсь приєднатись до його активних членів, оскільки такі кроки в поширенні мови необхідно не тільки підтримувати, але й розвивати. Форум першочергово допоможе початківцям вивчати мови програмування, купа корисної документації і мануалів, все гармонійно поділено на розділи та теми. Я не вважаю себе гуру в PHP, але й для моїх задач є цікаві варіанти вирішення задачі. (Доречі, зараз для роботи пишу невеличку систему обліку клієнтів) Дуже сподобався зовнішній вигляд, просто і зі смаком, жодної реклами і мерехтливих банерів. А головна скарбниця — це сторінка друзів форуму на якій зібраний чималий список посилань на цікаві блоги, форуми, персональні сторінки українських блогерів.

пс: Одразу попереджаю, що українські сайтів з новинами ви в даних оглядах не побачите, вважаю, що особливого в них нічого немає, тому писати про них не буду.

14 мільйонів гривень за форум

Інтелектуальна власність, як і будь-який інший вид власності, часто є об'єктом протиправних дій з боку третіх осіб і відповідно потребує правового захисту. На сьогоднішній день защита интеллектуальной собственности в украине є досить популярний і прибутковий бізнес.Напевно вже вся українська інтернет-спільнота чула про нещодавній випадок власника київського інтернет-форуму Антона Панкова, якого суд забов'язав виплатити штраф у розмірі 14 мільйонів гривень. Ви тільки вдумайтесь в цю суму! 14 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ! Позивач вважає, що сайт, в назві якого використано торговельну марку Riviera Riverside, псує його репутацію і впливає на рівень продажів квартир у комплексі. Я вже думаю чи не дибіл той суддя? Чому він не взяв до уваги, що негативна інформація про будинок, розміщена на сайті відповідача, є правдою. Є величезна купа «чому», які залишились без відповіді. Суддя навіть не вникав у суть питання: дати відкриття сайту і так званого спаду у продажу квартир не збігаються.

( Читати далі )

В Івано-Франківську відбулось Свято ковалів

Фестиваль ковалів — найбільша туристична пам'ятка столиці Прикарпаття.

Щорічно масштаби свята все більше, вироби все цікавіше, а список іноземних гостей-учасників все ширше. На свято прибули майстри з 15 країн, всього понад 200 учасників з Великобританії, Швеції, Нідерландів, Ізраїлю, Норвегії, Литви, Польщі, США, Фінляндії, Туреччини, Росії, Білорусі, України.

( Читати далі )

Емський указ або 30 років заборони

Зацікавила стаття в сьогоднішній газеті, вирішив трішки погуглити історичні сайти і ось що знайшов…

У 1876 р. були виявлені переклади українською мовою «Тараса Бульби» Гоголя, де слово «російський» «переводилося» як «український». Імператорський уряд видало «Емський указ» про заборону друкування книг, що містять антиросійську пропаганду, спрямовану на відділення України від Росії та приєднання її до Австрійської імперії. Цей указ залишався в силі до 1905 р.

( Читати далі )

II Гастрономічний фестиваль «Львів на тарілці»

28-30 червня 2013 року відбудеться II Гастрономічний фестиваль «Львів на тарілці». О це буде смачно! Запрошуються всі!Львів зітканий із легенд, переказів і міфів. В цих історіях є безліч відомих розповідей про традиції Львівської кухні, яка впродовж багатьох століть створювалася мешканцями цього міста – українцями, поляками, євреями, вірменами, греками, росіянами, італійцями тощо. Місцева кухня збереглась і культивується у львівських родинах, в ресторанах, а також на різноманітних гастрономічних подіях Львова.


( Читати далі )

Останній двзоник!

7 хвилин після опублікування: Прошу не сприймати серьйозно все що я тут написав, валяюсь з температурою в ліжку. Хотів з друзями поїхати на рибалку на дві ночі, на минулому тижні навіть додумався купить палатку і на тобі. Прибацане морозиво, дьорнуло ж мене його вчора з'їсти :( Через нього тепер свої вихідні проведу на мальовничих маршрутах: ліжко-туалет-ліжко-кухня-ванна-туалет. Ще не почалось, а вже набридло :(

Сьогодні по всій Україні пролунали останні дзвоники для всіх школярів, ліцеїстів, гімназистів, тощо. Для школярів молодших класів офіційно настало ЛІТО, а випускникам доведеться ще плідно працювати як мінімум місяці два.

Звідки пішла назва «останній дзвоник»? Я в курсі, що для випусників він останній, але, наприклад, я шестикласник Андрій, і зі словом «останній» у мене асоціюються не дуже радісні відчуття. Але ж для мене це радісний день, жодних уроків, нарешті можна виспатись, мама і тато більше не будуть напрягати своїм «РОБИ УРОКИ» і т.п. Можна ж було це свято назвати більш радісно :) Для більшості випускників останній дзвоник це не менш радісний день. В принципі причини ті ж самі що і у шестикласника Андрія, але додається більше можливостей в майбутньому, плюс в цьому віці знайдеться небагато молодих людей, які дійсно бажали би залишитись ще хоча б на рік в школі. Тож я б змінив назву «останній дзвоник» на щось що більше відповідало сьогоднішньому настрою.

( Читати далі )