Щойно з флешмобу...

Перший раз став свідком і учасником флешмобу. Сподобалось, навіть дуже.Запускали небесные фонарики в чітко визначений час на одній з площ міста. Народу зібралось досить багато, я навіть не сподівався, що у нас такий інтернетактивний народ. Першою фішкою флешмобу було те, що вся організація відбувалась в інтернеті, були задіяні соціальні мережеі: одноклассники, вконтакті, трохи фейсбук і невеличкий відсоток твіттер. А другою — власне сам запуск небесних ліхтариків. Це незабуті враження.

( Читати далі )

Планувати відпочинок можна вже зараз, а чи буде цей відпочинок?

Закінчується березень, три місяці 2012 року за спиною.

Скажу чесно не найкращий рік для мене в фінансовому плані, принаймні ці три місяці. Прибутки залишились на місці, а от витрати зросли і суттєво. Необхідно вносити кардинальні зміни в вже звичний хід речей, від чогось відмовлятись, щось взагалі не купляти. Настали важкі часи, але я думаю це на краще. Ця скрутна ситуація допоможе оптимізувати наші витрати до того мінімально необхідного рівня, так, буде трішки складно, але сподіваюсь, що це явище тимчасове.

( Читати далі )

Онлайн ігри - вбивці часу

Зробив невеличке опитування серед друзів «Навіщо люди грають в онлайн іграшки?», імен називати не буду, лише цитати.

«Хтось грає в онлайн ігри щоб отримувати задоволення, хтось щоб піти від проблем і реальності (коли сильні переживання в житті, вигаданий онлайн світ допомагає забутися, іноді працює як знеболююче) — свого часу я сам так грав… хтось „запускає“ цю тему і онлайн світ захоплює людину, тобто вже не він контролює гру, а вона його… типові ознаки: в 4:00 ранку собі та іншим — зараз, вкачати ще лвл і спати ...»

( Читати далі )

Офіс тепер з кондиціонером! Нарешті!

Нарешті влітку можна буде відчувати себе людиною. В кабінеті працює 7 комп'ютерів, практично цілодобово. Сонячна сторона будинку, можливо жалюзі і рятують від прямого сонячного проміння, але від спеки вони аж ніяк рятують. Ці 7 комп'ютерів минулого літа створювали справжню сауну, вікно не відкриєшь тому, що на вулиці не ліпше ніж в приміщенні. Ось так і потіли…

На минулому тижні під час святкування 8 березня ледве вмовили шефа встановити кондиціонер, взяли обіцянку і ось вона виконана. Швидкість виконання обіцянки здивувала практично всіх. Так би завжди. :)

Отже, у нас тепер кондеціонер General Climate GC/GU-S12HRIN1. В комплекті зовнішній блок, внутрішній блок, пульт, інструкція. Потужність 3500 Вт, площа охолодження 35-40 м.кв.

Спостерігав за монтажниками, сама установка кондиционера general climate не така вже й складна річ, вищої освіти не потребує. З усього процесу найскладніше — це добре закріпити зовнішній блок і просверлити здоровезну дірку для прокладки патрубків від зовнішнього до внутрішнього блоку. Все інше — елементарщина.

Дописи за лютий 2012

Згадав старезну традицію, точніше традицією воно так і не стало, але вирішив продовжити. Минулого року почав публікувати невеличкі звіти про зроблене на сайті, наприклад, за лютий 2011. Тоді мене вистачило лише на три місяці таких мінізвітів.

( Читати далі )

Сумую за банькою з дубовим віничком

Кожному відомо, що баня — це не тільки приємно проведений час в компанії друзів чи сімейному колі, але і відмінний засіб профілактики і лікування різних захворювань.Російська баня — корисна для всього організму! Вона підвищує стійкість до холоду, судини отримують певну гімнастику через перепад температур.

Варто зазначити, що жар лазні очищає і розширює пори організму, видаляє омертвілі клітини з шкіри і бруд. Ніяка косметика не зможе замінити баню, оскільки вона має величезну масу позитивних властивостей, що, безсумнівно, робить російську баню корисною. Спекотна баня активізує окислювальні процеси — значно краще засвоюються вуглеводи, жири і білки, а це сприяє втраті ваги.

( Читати далі )

24 лютого у Чернівцях проведуть Муніципальний благодійний бал

24 лютого 2012 року відбудеться традиційний Муніципальний благодійний бал, який проводить Чернівецька міська рада спільно з Чернівецьким міським благодійним фондом «Милосердя».

На бал запрошують усіх бажаючих серед знаних благодійників міста. Під час балу відбудеться благодійний аукціон – акція Чернівецького міського благодійного фонду «Милосердя». Кошти, зібрані під час аукціону спрямують на допомогу важкохворим дітям.

( Читати далі )

Скоро день всіх закоханих! Чоловіча стать в пошуках подарунків коханим...

Не просто «скоро», а «ДУЖЕ СКОРО»!!!

14 лютого вже не загорами і вже буквально через декілька днім почнеться «пекло» (хоча на дворі лютий мороз), за дивним збігом всі ОДНОЧАСНО почнуть шукати подарунки свої другим половинкам, штурмувати прилавки і полки сувенірних лавок. Всі ринки і магазини будуть битком набиті всякими сердечкам, ангелочками і іншими атрибутами цього свята.

( Читати далі )

Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров’я…

За давніми традиціями, 13 січня українці святкують Щедрий вечір. У цей день співають величальні українські народні обрядові пісні – щедрівки, колядки, якими величають господаря і членів його родини.

За християнським календарем — це також день преподобної Меланії (Меланки, Маланки, Миланки). Меланка-Вода приходить на щедрий вечір разом із Василем-Місяцем сповістити господарів про наступні торжества та справити гостини, які в народі так і називають — гостини Меланки.

У народній традиції обидва свята об'єдналися в Щедрий вечір, або свято Меланки.

( Читати далі )

Оновлення з 2.7 до 3.2.1

В 2007 році зареєстрував один домен на тему бізнесу, цілий рік пролежав домен без діла, в кінці 2008 вирішив нарешті створити на ньому сайт, замовив хостинг і почав розробляти.

Чомусь не судилось йому тоді стати повноцінним сайтом, все зупинилось на тому, що я тоді написав власну CMS (так були такі часи, ентузіазм з фанатізмом творять чудеса), залив файли і все. Пропала тяга :(

( Читати далі )