Натхнення на нові теми

Закінчую цим постом з політичними новинами на UNIJ.com.ua. Чесно, огидно від того бруду, яким поливають з різних сторін. Все!

Пробіжимось по основним питанням порядку денного:
1. Завтра вже 7 квітня (другий місяць весни), а я до цього часу не опублікував жодного інформаційного матеріалу про фестивальний рух в Україні в 2014 році. В зв'язку з останніми подіями кілька фестивалів опинились під знаком питання, деякі на цей рік взяли відпустку, деякі через Кримську прописку взагалі можуть змінити місце проведення. Але більшість не заважаючи ні на що все ж таки дотримуються запланованих дат і місць. Це не абияк радує, зайвий раз упевнююсь в стабільній ситуації в країні, а не те що показують російські СМІ, ніби у нас тут без АК-47 з дому за хлібом ніхто не виходить.

2. Я вже не вперше ловлю себе на думці, що необхідно зробити редизайн сайту, і цей редизайн в планах вже роки два. Сподіваюсь квітень буде більш натхненним і я нарешті рішусь не геройський вчинок і оновлю зовнішній вигляд UNIJ.com.ua. Дефолтова тема Лайвстріта вже дістала своєю сірістю, хочеться яскравих моментів і сподіваюсь вони будуть втілені в життя найближчим часом.

( Читати далі )

Втомився від жахливих новин

Останні кілька тижнів просто жахливі, я щоденно моніторю 20-30 ресурсів в пошуках актуальних новин. Ні про що інше не можу думати. Навіть в страшному сні я не міг уявити, що в 21 столітті можливі такі події, а особливо в Україні. Маю змогу переглядати ОРТ, Россия24 і те, що показують на цих каналах просто шокує від необмеженої кількості відвертої брехні. Чесно кажучи, якщо б у мене не було можливості виглянути на вулицю, або почитати новини з інших незалежних джерел, я напевно б так і думав, як показують ці канали. Друзі (ті, хто не може сприйняти іншої думки окрім тієї, яку нав'язують з телевізора), відкрийте очі, майте власну думку, перевіряйте отриману інформацію. Я на власні очі бачив фотографію свого міста в матеріалах російського видання з поміткою, що ця світлина з подій, які відбуваються в Криму. Це ж абсурд, на фотографії навіть не спробували замалювати вивіску з будівлі на якій чітко написано яке це місто!!!

Хочу наголосити, що проживаю в Україні, на заході країни і можу Вас запевнити, що жодних бендерівців, нацистів, фашистів і інших міфічних істот я на вулицях рідного міста не спостерігаю і ніколи не спостерігав. Жодних утисків російськомовного населення немає і НІКОЛИ не було. Слава Богу у нас все спокійно, озброєних людей на вулицях немає.

Важко.

( Читати далі )

Хто ці люди? Розшук


В Автономній Республіці Крим, під виглядом військовослужбовців Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України, невідомі особи, у чорній формі, перебуваючи в громадських місцях, здійснюють провокаційні дії проти населення півострова.«Офіційно повідомляємо, що всі військовослужбовці Кримського територіального командування внутрішніх військ МВС України, знаходяться на території військових містечок своїх частин або здійснюють виконання завдання служби з конвоювання засуджених та охорони дипломатичних представництв і консульських установ на території автономії. Інших завдань, пов'язаних з перебуванням за межами військових частин, військовослужбовці не виконують. Особовий склад продовжує здійснювати охорону військових містечок та місць зберігання зброї в посиленому режимі», — сказано в повідомленні прес-служби.

Я повернувся... Нажаль не в найкращий час

Всім привіт! Нарешті я знайшов час відписати щось у своєму блозі. Нажаль ситуація в країні на сьогоднішній день не найкраща. Дуже шкода мирних жителів Криму, які стали заручниками ситуації та «зелених чоловічків», ще більше мені шкода тих людей, які сприяють відокремленню території України до Росії. Ви не розумієте, що Ви робите, шкода Вас. Чесно.

Аболютно не розумію військових, які зрадили присязі, радію, що таких одиниці. Невже Ви не розумієте, що зрадивши один раз Батьківщині, Ви незалежно від того чи приймете Ви присягу на вірність Російській Федераці, Ви все одно залишитесь зрадником і відношення до Вас нового керівництва буде аналогічне, на краще можете не сподіватись. В будь-якому випадку за різних обставин до Вас не буде довіри любого командира. Ви приречені жити з ярмом ЗРАДНИКА все подальше життя і ставлення Вашого оточення буде відповідне.

( Читати далі )

Bastion Rock Fest 2013— Найкращі команди України та Росії
— Спеціальні гості з Європи
— Велика фестивальна сцена
— Більше 50-ти динамічних прожекторів, дим, фаєри і тонни звуку
— Наймасштабніша за останніх 10 років ROCK подія у Івано-Франківську

Найпопулярніше за літо

Вирішив зробити невеличку добірку постів, які згідно статистики зібрали найбільшу кількість переглядів в період червень-серпень. За звичай влітку спостерігається спад активності користувачів, а цього літа все відбувалось абсолютно навпаки.

Наш TOP10 по переглядам:
У Чернівцях 15 лютого відбудеться фестиваль Розколяда
Їду на співбесіду до Одесси, але мені все одно не радісно
Відповідаю на листи...
Пекельна Кухня 3 сезон! Битва характерів!
Зима закінчується, скоро почнеться дачний сезон
Хто користується планшетами?
Новости кабельной индустрии
Відновлення після затяжних свят або «З понеділка на дієту!»
Як правильно вибрати орбітрек?
Студентство святкує Тетянин День!

Що саме стало причиною підвищення відвідуваності мені не зрозуміло, але приємно, що проведена робота не залишилась без уваги і комусь насправді цікаво читати unij.com.ua

Є думка, що на ріст відвідуваності вплинули ті 3000+ спамних повідомлень, які я довго і нудно видаляв, але чомусь я в цьому не впевнений. Спам він і в Африці спам і ще ніразу не стикався з позитивними наслідками спаму. Пошукові системи за звичай не «гладять по головці» за таке. Хоча можливо він був досить тематичним для сайту і Яндекс з Гуглом прийняли його за корисний матеріал. Не знаю. Продовжую аналізувати статистику, як тільки буде щось зрозуміло обов'язково розповім.

Нас трішки проспамили :(

Нас трішки проспамили. Одразу вибачаюсь за можливі проблеми в роботі сайту

UPDATE: один нехороший юзер добавив 3000+ одинакових повідомлень. СПАМУ тут не буде!

Україномовний інтернет

Хотілось би розпочати цікаву на мій погляд рубрику (або серію постів) на Unij.com.ua про україномовний інтернет. Інколи дуже хочеться поділитись з Вами посиланням на цікавий україномовний ресурс, а вставляти їх в фестивальні новини якось не дуже. Поки думаю над концепцією як це все буде виглядати хочу розказати про український форум програмістів http://replace.org.ua/.

В рунеті таких форумів повно, а чомусь український інтернет обійшов цю тематику стороною. Я чесно кажучи радий такому форуму і постараюсь приєднатись до його активних членів, оскільки такі кроки в поширенні мови необхідно не тільки підтримувати, але й розвивати. Форум першочергово допоможе початківцям вивчати мови програмування, купа корисної документації і мануалів, все гармонійно поділено на розділи та теми. Я не вважаю себе гуру в PHP, але й для моїх задач є цікаві варіанти вирішення задачі. (Доречі, зараз для роботи пишу невеличку систему обліку клієнтів) Дуже сподобався зовнішній вигляд, просто і зі смаком, жодної реклами і мерехтливих банерів. А головна скарбниця — це сторінка друзів форуму на якій зібраний чималий список посилань на цікаві блоги, форуми, персональні сторінки українських блогерів.

пс: Одразу попереджаю, що українські сайтів з новинами ви в даних оглядах не побачите, вважаю, що особливого в них нічого немає, тому писати про них не буду.

14 мільйонів гривень за форум

Інтелектуальна власність, як і будь-який інший вид власності, часто є об'єктом протиправних дій з боку третіх осіб і відповідно потребує правового захисту. На сьогоднішній день защита интеллектуальной собственности в украине є досить популярний і прибутковий бізнес.Напевно вже вся українська інтернет-спільнота чула про нещодавній випадок власника київського інтернет-форуму Антона Панкова, якого суд забов'язав виплатити штраф у розмірі 14 мільйонів гривень. Ви тільки вдумайтесь в цю суму! 14 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ! Позивач вважає, що сайт, в назві якого використано торговельну марку Riviera Riverside, псує його репутацію і впливає на рівень продажів квартир у комплексі. Я вже думаю чи не дибіл той суддя? Чому він не взяв до уваги, що негативна інформація про будинок, розміщена на сайті відповідача, є правдою. Є величезна купа «чому», які залишились без відповіді. Суддя навіть не вникав у суть питання: дати відкриття сайту і так званого спаду у продажу квартир не збігаються.

( Читати далі )