Состоялся всеукраинский фестиваль УНИЖ-2008

Первый всеукраинский Форматный музыкальный фестиваль Униж состоялся 27-29 июня. Его посетили около трех тысяч гостей.
Всеукраинский фестиваль УНИЖ-2008

Хэдлайнерами фестиваля были «Гайдамаки», «Ot Vinta», «Перкалаба» та «Тень Солнца».


( Читати далі )

Гайдамаки едут на фестиваль «Униж»

В фестивале принимают участие такие группы, как Гайдамаки, Перкалаба, Оt Vіnta и Бреm Сtокер, Пропала Грамота, Тень Солнца, Королевские Зайцы, Абздольц, Ті, що падають вгору, Роллік'с, Мандариновый Рай и другие.

В Униже уже началось строительство «Кузницы» — платформы, где за три года планируется силами волонтеров и при поддержке меценатов построить кампус, конференц-зал и фестивальную площадку.


( Читати далі )

Правила та обов'язки

Правила перебування в Кузні:
— провадження здорового способу життя;
— заборона на вживання будь-якого алкоголю чи інших наркотичних речовин;
— паління тільки у визначених місцях;
— дотримання розпорядку дня: 8.00 – підйом, 9.00 – сніданок, 19.00 – вечеря – основні відправні точки;
взаємна повага.


( Читати далі )

Що таке Український формат та форматність?

Український формат – це високий стандарт моральних принципів, це чесність, мужність, відвертість, ефективність, це готовність до будь-яких жертв заради України.

Український формат — це прекрасні люди з залізною волею, палким серцем та чистою душею.

Український формат – це щоденна важка робота над собою, це невпинна боротьба з брудом, підступністю, обмеженістю та цинізмом того середовища, що не дає нам виринути з болота історичного прокляття.

Український формат — це ефективний, конкурентний та соціально- відповідальний бізнес.

Український формат – це висока культура та невмирущі традиції одного з найпісенніших народів світу.

Наша мета – розбудова конкурентної та ефективної Української Держави.

Наша місія – бути живим еталоном безкомпромісного та чесного служіння Україні в політиці, економіці, суспільному житті та культурі.

Чи ти достойний бути одним з нас?
Відповідь на це може дати Кузня!

Більше, ніж фестиваль

У пересічного туриста Івано-Франківщина асоціюється перш за все з горами та з дещо здичавілими і цим привабливими гуцулами-лісорубами. І треба знати її трохи більше, аби, окрім передбачуваних карпатських образів, виникла серед асоціацій велика ріка, дерев'яні човни та сміливі люди, що населяли її береги, боролися за незалежну країну, а у вільний час ловили рибу чи просто дивилися на невпинний потік. Одна з таких річок в Івано-Франківській області — Дністер. Одне з таких героїчних місць на Дністрі — село Уніж, яке з тисячу років тому заснували рибалки. Але через кілька століть сюди прийшли поляки, й часу на філософські роздуми та рибну ловлю в жителів села лишилося менше, потім — радянські війська, й часу на себе не лишилося зовсім. Місцевих жителів аж ніяк не влаштувало те, що ними керують в такий спосіб, і вони вирішили боротися за свою землю, свою рибу, за свої права. Неподалік від цих місць в середині минулого століття проходили численні бої, що велися вояками УПА.


( Читати далі )

Приєднуйтесь!

Приєднуйтесь до створення мегаблогу! Реєстрація проста і швидка!

Програма святкування фестивалю "Уніж"

ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ

У святкуванні беруть участь: Оt Vinta, Етно XL та Бреm Сtокер(Рівне), Тінь Сонця, Рутенія, Перлини Степу та Amalgamma (Київ), Сад (Дніпропетровськ), Полинове Поле (Львів), Гуцул Каліпсо та Серцевий напад (Чернівці), Хорта (Запоріжжя), Фанкоманія (Житомир).


( Читати далі )