Як воно було? Вірастюк кидав булави, а письменники – гострі вислови

Гуцульські забави з Василем Вірастюком та командою богатирів, лицарські бої, захопливі літературні читання, концерт різних гуртів… Другий фестиваль «Потяг до Яремче», який відбувся 24-25 липня, зібрав любителів фестивалів з усієї України!
Упродовж дня у Будинку культури можна було послухати літературні читання від письменників і літературних критиків Тараса Прохаська, Олександра Бойченка, Юрія Іздрика, Тані Малярчук та молодих письменників. У перервах між читаннями гості відвідували майстер-класи з гуцульської народної творчості та розмальовували тіло яскравими малюнками, які створювали майстри боді-арту. Гуцульські майстер-класи народної творчості проводили викладачі та студенти Косівського технікуму народних художніх промислів. Вони ділилися секретами гончарства, ткацтва, писанкарства, виготовлення ляльок-мотанок, різьблення та малювання по дереву.
Неабиякий натовп зібрали гуцульські забави від богатирської команди Василя Вірастюка.

Позмагатися з богатирями зібралися найсильніші горяни. Спочатку богатирі виступили з показовою програмою, а після того гості фестивалю змагалися між собою за звання найсильнішого. Василь Вірастюк пропонував конкурси: носіння каменя, піднімання бочки, метання булави тощо.

Також усі гості побували на справжньому гуцульському весіллі. Наречені та свідки наречених мали спеціальне вбрання замість традиційного весільного.

Ще одним сюрпризом стала повітряна куля, на якій безкоштовно міг покататися кожен охочий. А ввечері виступали відомі гурти: «Очеретяний кіт», «ДримбаДаДзига», «Кораллі», «Гапочка», «АнтитілА». Новинкою для західноукраїнського слухача став виступ гостей із Німеччини – гурту MamaSweed.

Валерія ЧОРНЕЙ

Рекоммендую попробовать хостинг от AviHost, отличные цены на VDS

  • +1
  • 14 августа 2009, 13:13
  • admin

Коментарі (1)

RSS згорнути / розгорнути
коментар було видалено


Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.