Мапа фестивалю "Потяг до Яремче"

Вже декілька разів почув по радіо, що наближається час, коли усі учасники, гості, дописувачі та організатори зустрінуться на одній території фестивалю “Потяг до Яремче“. І ця територія не буде віртуальною, а навіть дуже реальною, адже все дійство буде проходити у трьох визначених місцях у м. Яремче, а саме:І ТЕРИТОРІЯ — біля Гуцульщини – СЦЕНА, уся музична частина включно з конкурсом молодих виконавців, майстер-класи, “Музичний Ганок”, боді-арт, байки від казкаря, традиція плетення вінків, показ мод, смачна гуцульська кухня, торгівля народними виробами, створення мультиків та їх перегляд, Drumтиатр та слем-турнір.

ІІ ТЕРИТОРІЯ – конференц-зал готельного комплексу “Карпати” – показ фільму з циклу “Гра Долі” режисером В.Вітером та Велика Школа Дискусії за участі гуру бізнесу та творчості.

ІІІ ТЕРИТОРІЯ – Будинок Культури – читання письменниками та поетами у тандемах.

На території будуть знаходитись холодильники samsung з прохолодними напоями, шукайте уважно!

За підтримки партнерів фестивалю “Потяг до Яремче”, страхової компанії UNIQA та Райффайзен Банку Аваль, відбудеться виступ гурту “Танок на Майдані Конго”, який є цьогорічним хед-лайнером концертної програми другого фестивального дня на “Потязі…”.


  • 0
  • 23 июля 2010, 10:32
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.