Учасники цьогорічного фестивалю «Stare misto»

22 травня у Львові на стадіоні «Україна» пройде третій рок-фестиваль «Stare Misto».

Відомі також учасники фестивалю — DJ Scratchy (Великобританія), «The Urban Voodoo Machine» (Великобританія), «The Dreadnoughts» (Канада), «IAMX» (Великобританія), DJ Scratchy (Великобританія). Хедлайнерами фестивалю стануть український гурт «Океан Ельзи» та сербський музикант і композитор Горан Бреговіч (Goran Bregovic)
.

Хедлайнером фестивалю стане найпопулярніша українська рок-група «Океан Ельзи», що запрезентує нову концертну програму, у яку увійшли зокрема пісні з нового альбому «Dolce Vita». Будуть шалені українські танці.Всесвітньо відомий музикант та композитор Goran Bregovic зі своїм оркестром стане другим хедлайнером фестивалю. У Львові Горан презентує нову півторагодинну концертну програму «Alcohol», що складатиметься з найвідоміших композицій за останні 30 років його творчості.Ще одним виконавцем, на виступ якого в Україні фани чекали дуже давно, стане культовий гурт «IAMX» (Великобританія), сольний проект Chris Corner, колишнього лідера «Sneaker Pimps». Виступ на фестивалі «Stare Misto» стане для гурту першим в Україні. До речі, виступ IAMX в Україні викликав інтерес не тільки шанувальників його творчості з України, але і з Росії, Білорусі, Польщі тощо.

«The Dreadnoughts». Гості з Ванкверу поєднують шалений драйв селтік-панку, витончену скрипку та пісні ванкуверських моряків. Цей гурт, який вже отримав чималу популярність у Польщі, в Україні зіграє вперше. Їх ще називають канадський панковим аналогом “Гоголь Борделло”

«The Urban Voodoo Machine» — несподіванка фестивалю. Фестиваль Stare Misto відкриватиме саме цей англійський гурт, якого журнал «Classic Rock» назвав найкращим live гуртом Лондону з часів «The Pogues».

DJ Scratchy (Великобританія). Свій стиль він сам визначає як «музичний шаманізм». Видатна особистість, виступить як лінк-діджей між сетами, а також – на афтерпарті.

Планується, що вартість квитка буде доступною – від 40 грн.

  • 0
  • 23 апреля 2010, 11:03
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.