"Підкамінь" на зібрав 5000 осіб

На етнофестиваль «Підкамінь», що триває з 23 липня у селищі Підкамінь, зібралось близько 5000 відвідувачів.Тут можна спробувати себе і на вправність у скелелазінні, і у велоспорті, і навіть у різних ремеслах. На триденний фестиваль гості приїхали зі своїми наметами. Волонтери тут ще з середи.

"Нам було дуже комфортно в середу і в четвер, я вам чесно признаюсь. Тому що були тільки маленька група людей, тобто наш сектор. Було не шумно, було тепло і спокійно. В нас своя гітара, свої співаники і свої патріотичні пісні, абсолют покер. Нам було затишно", — каже волонтер Андрій Ковальський.

Відтак наметове містечко у Підкамені розкинулося не лише полем, але й углиб лісу до півкілометра. На фестивалі — дві сцени: велика оживає ввечері, на неї цьогоріч виходили гурти «Бандур Бенд», «Камо грядеши», «Унія», КораЛЛі", «ЮРКЕШ». Хедлайнером став гурт «ТІК». Натомість обіцяні «Гайдамаки» та «ВВ» через насичений концертний графік на свято не прибули. Загалом на «Підкамінь» цьогоріч просилися з виступом ледь не півсотні колективів з Росії, Білорусі, Польщі та України.

Для когось свято у Підкамені стало подвійним. На фестивальній сцені просто неба вирішила побратися місцева закохана парочка.

  • 0
  • 25 июля 2010, 18:46
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.