Другий міжнародний фестиваль культури та історії «Парк Київська Русь»


22-23 серпня 2009 року у с. Копачів Київської області благодійна організація «Слов’янський фонд» за підтримки Міністерства культури і туризму України проводить Другий міжнародний фестиваль культури та історії «Парк Київська Русь» – Унікальне середньовічне видовище «Билини Стародавнього Києва».

У програмі фестивалю – змагання богатирів, виступи фольклорних колективів, артистів різних естрадно-циркових жанрів, ярмарок майстрів, середньовічні ігрища. Також відбудуться просвітні лекції та круглі столи. У заході запланована участь представників з усіх областей України, а також з Польщі, Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану та країн Європи.

Метою проекту є створення історико-культурного комплексу шляхом відтворення з історичною достовірністю культурного та архітектурного образу Дитинця Києва V-XIII століть та атмосфери Київської Русі. Реалізація даного проекту відбувається у с. Копачів Київської області (34 км від м. Києва). Автором масштабного проекту виступає благодійна організація «Слов’янський фонд». Більш детальна інформація на сайті www.parkkyivrus.com

Невеличкий оффтопік: Зверніть увагу на портал про ціни на товари та послуги в Україні

  • +1
  • 28 июля 2009, 21:43
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.