В Івано-Франківську відбулось Свято ковалів

Фестиваль ковалів — найбільша туристична пам'ятка столиці Прикарпаття.

Щорічно масштаби свята все більше, вироби все цікавіше, а список іноземних гостей-учасників все ширше. На свято прибули майстри з 15 країн, всього понад 200 учасників з Великобританії, Швеції, Нідерландів, Ізраїлю, Норвегії, Литви, Польщі, США, Фінляндії, Туреччини, Росії, Білорусі, України.

Головною ареною фестивалю традиційно став майдан Шептицького. На кілька днів він перетворився на одну велику кузню. Для тих хто не зміг потрапити на подію і не уявляє всієї масштабності свята, на площі встановили величезний такий собі камін в Івано-Франківську це доречі популярна річ в будівлях старого фонду.

За традицією майстри спільно «приготували» одну скульптуру, яку по закінченню фесту подарували місту. Цього року вони створили скульптуру з кованими дзвіночками на честь першої української церкви в місті. Крім того, ковалі виготовили елементи для моста закоханих, а також вперше три майстри з Польщі, США та Росії плідно попрацювали над композицією Позитив.

По результатам фестивалю кращі роботи відзначили поїздкою на виставку Орнаментальне ковальство.

Свято Ковалів — це прекрасна можливість завести нові знайомства, зануритися в атмосферу добра, теплих посмішок, серцевого спілкування і моря натхнення… Івано-Франківськ чекає вас наступного року!

  • 0
  • 31 мая 2013, 20:23
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.