II Гастрономічний фестиваль «Львів на тарілці»

28-30 червня 2013 року відбудеться II Гастрономічний фестиваль «Львів на тарілці». О це буде смачно! Запрошуються всі!Львів зітканий із легенд, переказів і міфів. В цих історіях є безліч відомих розповідей про традиції Львівської кухні, яка впродовж багатьох століть створювалася мешканцями цього міста – українцями, поляками, євреями, вірменами, греками, росіянами, італійцями тощо. Місцева кухня збереглась і культивується у львівських родинах, в ресторанах, а також на різноманітних гастрономічних подіях Львова.


До фестивалю «Львів на тарілці 2013» планують приєднатися ресторатори міста, які, представляючи свої заклади, запропонують продегустувати свої найвишуканіші страви та напої. Власникам кнайп, кафе і ресторанів буде запропоновано винести особливу атмосферу їхнього закладу на вулицю!

В програмі фестивалю:
— «Ярмарок страв Львівської кухні» (Дата проведення: 28-30 червня 2013 року, місце проведення: пл. Ринок (північна сторона), час проведення: 14:00 – 22:00 (30.06.2013 до 20:00))
— Ярмарок «Смакуємо з Карпат»
— «Гала-вечеря страв Львівської кухні»
— Шеф-кухарі Гала-вечері (Щурко Роман, Сушко Євгеній, Яцишин Мар'ян, Задорожна Оксана)

Ярмарок-презентація проходитиме 28-30 червня на площі Ринок з 14:00 до 19:00. Готелі Львів, Вінтаж, Волтер, Швейцарський, тощо, гостинно запрошують в гості відвідувачів фестивальних подій.

Торік у ярмарку-презентації взяли участь більше 20 львівських ресторанів і кафе, які мали можливість презентувати львів'янам і гостям міста страви власного виробництва. За 2 фестивальні дні ярмарок відвідали майже 5 тисяч осіб. А участь у гала-вечері взяли понад 300 осіб, серед яких були ресторатори, готельєри, представники туристичного бізнесу, медіа та влади з України та Росії.

  • 0
  • 28 мая 2013, 22:57
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.