"Public Beer Fest" відбудеться вже втретє і триватиме з 24 до 26 травня

Вже втретє у Чернівцях проведуть «Public Beer Fest». Цьогоріч чернівчан на пивному фестивалі розважатимуть фокусники, циганський ансамбль та музичні колективи з різних куточків України. Відбудеться свято пива на літньому майданчику пабу «Public», що на Головній, 265а (паркінг перед ТРЦ «DEPO't»). Розпочинатиме свою роботу фестиваль щодня о 18 годині.

— Також для гостей фестивалю виступлять хлопці та дівчата, які займаються бойовим гопаком, — розповідає арт-менеджер пабу «Public» Олександр Буліч. — Ще чернівчани зможуть поспостерігати за роботою художників-графітчиків та взяти участь у численних конкурсах та пивних естафетах.

Також організатори фесту обіцяють лояльні знижки на пиво, більшу кількість столів (додатково на паркінгу доставлять ще два шатра) та фаєр-шоу.

У п'ятницю для чернівчан виступатимуть гурти «Afrozodiac» (Київ), «Хобот & Co» (Київ) та «Фіолет» (Луцьк). В суботу розважатимуть — «Viscula» (Луцьк), «Les Stens» (Івано-Франківськ), «Перлина Степу» (Київ). У неділю — «A clone of my own» (Рівне), «Брем Стокер» (Рівне), «Green Silence» (Львів).

Джерело: Від і До

  • 0
  • 22 мая 2013, 12:06
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.