Фестиваль Березового соку

Травневий сезон на Буковині відкриє унікальний у своєму роді фестиваль березового соку. Він відбудеться 2 травня в селі Банилів-Підгірний Сторожинецького району Чернівецької області.Метою фестивалю є створення та просування нових туристичних продуктів на Буковині на основі «зелених» інновацій та традиційного ведення сільського господарства у Карпатах, — запевняють організатори заходу, місцеві екологічні, молодіжні та туристичні громадські організації. Так, в області засновані «ягідні», «грибні» і «березові» тури.

У програмі свята заплановано безліч цікавих заходів, націлених на просування нових туристичних продуктів регіону. Зокрема, гості фестивалю зможуть взяти участь у «Березових забавах», відвідати «Березовий гай сюрпризів», а також взяти участь у майстер-класах з лозоплетіння, писанкарства, ленд-арту. Також на фестивалі можна буде скуштувати ексклюзивні березові, медові і трав'яні старовинні рецепти молодості і здоров'я, страви на вогнищі, напої з березового соку і безліч солодощів.

Користь березового соку беззаперечна, його і пьють і роблять на його основі спецільні маски. Систематичний прийом березового соку надає загальнозміцнюючу і тонізуючу дію на організм. Лікарі кажуть, що, якщо випивати хоча б по склянці соку на день, то зникнуть сонливість, відчуття втоми, дратівливість

Вот что должно быть в домашней аптечке замість пігулок і мікстур. Але враховуйте, що свіжий березовий сік довше двох діб в холодильнику зберігатися не може.

  • 0
  • 30 апреля 2013, 23:45
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.