16 травня у Чернівцях Свято вишиванки!


Свято Вишиванки стало гарною традицією в Чернівцях. Отже, хочете побачити найбільшу вишиванку в Україні? 16 травня 2013 року завітайте в Чернівці.

На святі Ви можна буде побачити розмаїття вишиванок на будь-який смак і колір. Футболки, майки, трусы, сланцы, кружки, сумки, все на чому можна зробити візерунок буде присутнє на святі. Минулий рік відзначився величезною кількістю молоді, це дуже добре, що молоді люди не цураються свого коріння і радо залучаються до таких культурних заходів. Цьогоріч свято вишиванки в Чернівцях буде проводитись вшосте, а все починалось зі студентського флешмобу. Шість років тому кілька десятків студентів факультету історії політології та міжнародних відносин Чернівецького Національного Університету прийшли на пари в вишитих сорочках, акція на стільки сподобалась молоді, що вже за 3 роки Чернівці встановили Гіннесівський рекорд за кількістю людей, одночасно одягнених у вишиванки.

За словами ініціатора акції Леся Воронюк-Волошина "Це свято – функціонально та ментально багаторівневе. Найпростіше в ньому – це красиві і натхненні українці у правічних сорочках. А найскладніше, найважливіше значення – це формування суспільства, яке цінує і розуміє свою історії і традиції, а отже, може бути єдиним і будувати майбутнє, адже тільки свідомі нації стають сильними і розвиненими. У жодній успішній країні громадяни не сперечаються про свої споконвічні традиції та культуру та не переводять ці цінності у тимчасові політичні площини."

Збережемо українські цінності, долучайтесь до акції…  • 0
  • 30 апреля 2013, 22:28
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.