Середньовічний Хотин 2013

«Середньовічний Хотин» — наймасштабніший в Україні історичний фестиваль.Він проходить щороку на травневі свята на території Хотинської фортеці (м.Хотин, Чернівецька область).

У 2013 році фестиваль відбудеться з 9 по 12 травня, обіцяючи шанувальникам активного і цікавого відпочинку масу яскравих вражень.Вас чекають видовищні кінні бої, бугурти і справжня облога фортеці! «Середньовічний Хотин» дарує адреналін та незабутні емоції! Тільки тут можна поринути у справжню середньовічну атмосферу, сфотографуватися з бійцями в автентичних обладунках, навчитися стріляти з лука, відвідати історичну ярмарок, покуштувати середньовічну кухню і взяти участь в інтерактивних іграх для дітей і дорослих. «Середньовічний Хотин» — це найкращий відпочинок для всієї родини!

Вхідний квиток коштує 100 гривень на 1 день. Абонементний квиток на 4 дні фестивалю коштує 250 гривень.

ps: минулого року на фесті бачив аппарат для изготовления сахарной ваты, якось він абсолютно не вписувався в середньовіччя. Кумедно виглядали лицарі з ватою :)

pps: Для гостей фестивалю, які плануються вперше туди потрапити невеличка довідкова інформація. Хотинська фортеця розташована на північній околиці міста Хотина в двох кілометрах від його центру. Якщо у вас немає власного автомобіля, то Вас чекає подорож на поїзді або автобусі до сусідніх Чернівців (69 км до Хотина) або Кам'янець-Подільського (22 км). Звідти Ви без проблем доберетеся до Хотина на місцевому автобусі або маршрутці, які курсують досить регулярно.

  • 0
  • 12 апреля 2013, 15:52
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.