У Чернівцях 15 лютого відбудеться фестиваль Розколяда

У фестивалі візьмуть участь церковні хори всіх храмів УГКЦ, що є на Буковині

15 лютого в Чернівцях у Соборі Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ (вул. Руська, 28) проведуть «Розколяду».

Розколяда – це завершення циклу Різдвяних колядок та щедрівок. Після свята Стрітення Господнього вже не колядують.

У фестивалі візьмуть участь церковні хори всіх храмів УГКЦ, що є на Буковині. Для них у церкві поставлять невелику сцену, для глядачів – лавки.

Також працюватиме журі. В день «Розколяди» проведеться збір пожертв і згідно висновків поважних членів журі, церковна таца поїде в ту громаду, котра найкраще покаже дух української коляди.

За словами настоятель собору отця Валерія Сиротюка, мета фестивалю – посилити інтерес молоді до української коляди на теренах Чернівецької області, згуртувати довкола заходу мирян віддалених парафій УГКЦ Буковини в одну духовну родину.

Фестиваль розпочнеться о 15:00. Кожен хор матиме 10 хвилин для виступу. Колядники на власний розсуд повинні використати цей час. Це може бути коляда з вінчуванням, або коляда у супроводі інструментів, або акапельний спів (2-3 твори).

Offtopic: Хочу поділитись декількома спостереженнями, особливо це стосується даного посту. За весь час розміщення матеріалу саме на цю сторінку з пошукових систем перейшло 586 чоловік, найчастіше шукали і попадали сюди по виразах:
— Різдво Чернівці
— Розколяда
— фестиваль в Чернівцях
— коляда

Результатом задоволений, оскільки самі ці пошукови запити мені допомогли просунути хлопці з network.dn.ua. І я остаточно впевнився, що в просуванні в пошукових системах Яндекс та Гугл є сенс і над цими аспектами в подальшому розвитку сайту слід обов'язково задуматись.

  • 0
  • 14 февраля 2013, 22:33
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.