ІІ Фестиваль писанок у Львові

З 15 березня і аж до Великодніх свят у Львові проходитиме ІІ Фестиваль писанок.

Цьогорічний II Фестиваль писанок у Львові не лише можливість для кожного долучитися до створення великодньої атмосфери у місті, але і нагода зробити добру справу для соціально незахищених верств суспільства.

Під час Фестивалю Львів перетвориться на Музей Писанки під відкритим небом, де з різних матеріалів будуть створюватися та оздоблюватися писанки. Кожен охочий зможе приєднатися до загальноміського фестивалю – потрібно лише створити власну писанку та виставити її для загального огляду.

У рамках II Фестивалю писанок у Львові стартує новий соціальний проект під назвою «Добра справа, – кожен може зробити».

«Добра справа» – це марафон Добрих справ, в ході якого Компанії – учасники «Фестивалю Писанок у Львові» отримають можливість співпрацювати із соціальними організаціями, допомагаючи потребуючим у передчассі Великого Свята.

ps: Сумно жити, вирішив затіяти ремонт в коридорі, точніше позбавитись від ультрарівної стелі. Радянське будівництво нажаль не відрізняється високою якістю внутрішньої обробки, робили на кількість, а не на якість. Будували світле майбутнє. Отже, хочу натянути натяжну стелю і забути про нерівності. Вибрав кілька варіантів тут, ніби по ціні, по кольору і по якості доступна цяцька. Спробую, а далі побачимо.

  • 0
  • 20 марта 2012, 15:07
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.