Фестиваль борщу в Чернівцях

Фестиваль борщу відбудеться 1 травня (дата не остаточна) на одній з площ Чернівців за участі депутатів та представників місцевої влади Чернівців та Харкова. Вони готуватимуть борщ, використовуючи двометрову ложку, лопатку, виделку та 25-кілограмову ступку для часнику, виготовлені народним умільцем з села Мигове Вижницького району Миколою Ткачуком.Як повідомили у секторі інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міськради, родзинкою фестивалю буде те, що кожен бажаючий зможе скуштувати борщ, зварений за особливим рецептом обома командами, а також пампушки з салом у вигляді футбольного м’яча Євро-2012. Аналогічна акція планується також влітку, у Харкові, під час Чемпіонату Європи з футболу.

Про Фестиваль борщу
Всеукраїнський Фестиваль борщу мандрує регіонами України з презентаційними турами, під час яких відбувається збір місцевих рецептів борщу, розважальна програма, змагання з приготування обраних рецептів борщу і безкоштовна дегустація. В перспективі фестиваль планує вийти на міжнародний рівень. Місія фестивалю — популяризація української кухні й національних традицій, а також активізація внутрішнього туризму і приваблення туристичних потоків в Україну.

ps: Нарешті я придбав собі комплект люксової акустики. Отже, що зараз заважає спокійно відпочивати моїм сусідам: DVD-CD вертушка Pioneer CDJ-200, напольна акустична система jamo s 606 і все це підсилює Onkyo A-5VL. По кожному елементу я пройдусь окремо, а зараз про акустичну систему. По своїм характеристикам задовільняє мене на 100%, навіть на 150%. Вважаю це найкращий вибір в даному ціновому діапазоні. Звук — казка! Заздріть! :)

  • 0
  • 20 января 2012, 11:13
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.