«Маланка-фест» відбудеться у Чернівцях 15 січня

Другий фестиваль «Маланка-фест» відбудеться у Чернівцях 15 січня 2012 року на площі Філармонії. Про це сьогодні на прес-конференції розповіли організатори заходу.

Цього разу планується хода учасників фестивалю центром Чернівців за маршрутом площа Філармонії – вул… Заньковецької – вул. Штейнбарга – Театральна площа – вул. Котляревського – Соборна площа – вул. Франка – вул. Худякова – площа Філармонії. Найкращі колективи виступлять на площі Філармонії.

Цього року на фестивалі очікуються учасники з інших регіонів. Призовий фонд становить 17 тисяч гривень: переможці отримають 10 тисяч гривень, за 2-е місце – 5 тисяч, за третє – 2 тисячі.

Нагадаємо, перший фестиваль Маланок відбувся у січні 2011 року. На нього приїхали 600 учасників з усієї Чернівецької області, свято відвідали 10 тисяч глядачів.

Джерело: molbuk.ua

Оновлено:

Велика кількість яскравих костюмів, на маланці зібрались всі, від старих до малих. Прикольно задумали зробити таких ведмедів, ніяка лазерная эпиляция не врятує :) І все це дійство відбувалось при температурі -10 на вулиці.


  • 0
  • 20 декабря 2011, 00:56
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.