Муніципальний бал в Чернівцях перенесли на січень

Не так сталось, як гадалось!

Нещодавно ми писали про муніципальний бал в Чернівцях і про надію на те, що він врешті-решт відбудеться в запланований день і час. Цього року захід також перенесли, попередньо на січень 2012 року за проханням учасників балу, 16 грудня припадає на час передріздвяного посту, на їхню думку, розважатися у цей період не годиться.

Впринципі, в цьому є сенс і ми з одного боку ЗА такі зміни, з іншого — є пересторога, що і в січні виникне якась незапланована обставина, адже на сьогоднішній день остаточні дата і місце проведення балу не відомі.

Однак це не головне. Головне — це та мета, з якою проводиться бал, нажаль кожного року виникають свої перепони на шляху до благородної мети. Нагадуємо, основне і першочергове завдання муніципального благодійного балу — зібрати кошти для допомоги хворим дітям.

Від адмін: Дружина не перший тиждень випрошує купить духи Escada, вже обійшов сьогдні три парфумерних магазини, немає таких духів в упаковці яку вона показувала. Питання: чи може бути, що такі духи вже не випускають і замість них з'явилась нова лінія/модель/запах (не знаю як правильно назвати)?

  • 0
  • 21 ноября 2011, 17:56
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.