Битва НаційЗ 30 квітня по третє травня у Хотинській фортеці відбудеться Другий міжнародний фестиваль історичної реконструкції середньовіччя «Битва Націй».У дні фестивалю відбудеться чемпіонат світу по історичному середньовічному бою, у якому візьмуть участь кращі Національні збірні. Масштаб і географія «Битви Націй» збільшується порівняно з минулим роком. До Національних збірних України, Росії, Польщі та Білорусії приєднаються нові збірні Франції, Італії, Німеччини і Канади. Кращі бійці цих країн візьмуть участь у реалістичних повноконтактних боях.

Окрім цього, на відвідувачів очікує насичена розважальна програма з багатьма цікавими конкурсами і середньовічними майстер-класами, ярмарок ремісничих товарів та вечірня шоу-програма.Вартість вхідного дорослого квитка — 80 грн.

ps: доречі, сьогодні замовив розробку сайту, вперше в своєму житті я погодився на таку послугу, тому що я і сам можу сбацати, але нажаль зараз катастрофічно не вистачає часу, а сайт потрібен як кажуть «ще вчора». Тому вирішив заказать сайт Киев. Що з цього вийде напишу в найближчий час оскільки планую запускати і часу тянути з запуском не планую. Забув сказати що виконаців (веб-студію) знайшов випадково, тому не питайте чому саме вони. Дивіться, шукайте, може і вам сподобається, портфоліо на сайті, ноги в руки і туди. :)

  • 0
  • 14 марта 2011, 22:27
  • admin

Коментарі (2)

RSS згорнути / розгорнути
+
0
Фестиваль — супер!))
avatar

Garald

  • 4 июля 2012, 20:14
коментар було видалено


Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.