Коляда на Майзлях

Вдруге на Прикарпатті проводиться такий фестиваль, що отримав назву на честь одного з давніх, ще станіславівських, мікрорайонів.

Дата проведення: 9 – 23 січня 2011
Місце проведення: м. Івано-Франківськ, Василіянський монастир Царя Христа, УГКЦ (вул. Незалежності 181)

Його основна особливість, за словами голови оргкомітету, керівника молодіжного хору «Осанна» Любові Терлецької, що він зініційований і проводиться парафіянами церкви Царя Христа монастиря отців Василіан, — повідомляє Радіо Свобода.

Щодня, окрім другого Святвечора, саме в цій церкві виступають по три-чотири колективи з різних міст і сіл, причому програми оригінальні, з відновленням різдвяних традицій, колядок, щедрівок, творами духовного вокально-хорового мистецтва.

Перший тиждень відведений під сольні виступи дитячих і однорідних хорів та ансамблів, другий – мішаних хорових колективів та вертепів. Будуть відповідно і два гала-концерти.

У «Коляді на Майзлях» очікується участь майже сорока колективів не лише з Прикарпаття.

ps: Вчора передали посилку від родичів з Житомира, в якості обгортки для деяких продуктів (навіщо ж продукти передавати, на вулиці 21 століття, супермаркети ж вже придумали) використали газету «Житомир Онлайн». Дивна назва для оффлайн газети :). Досить цікавий розділ «Пропоную роботу», море вакансии в Житомире. Можна подать объявление Житомир при чому безкоштовно!

  • 0
  • 10 января 2011, 15:46
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.