Фестиваль "Закарпатське божоле"

20-21 листопада в Ужгороді на центральній площі Театральній проходив традиційний фестиваль молодого вина «Закарпатське божоле». Місцеві винороби пропонували мешканцям міста та численним туристам вина різних сортів з цьогорічного урожаю.Водночас на сусідній центральній вулиці Корзо завершувався фестиваль «Французька осінь», який розпочався тижнем раніше з розбиття першої бочки вина. Упродовж тижня у програмі «Французької осені» відбувалися численні дегустації, конкурси для дітей, вечір поезії, демонстрація французьких фільмів тощо. Останній день «Французької осені» зібрав численних шанувальників французьких страв. У великих казанах на Корзо варили цибуляний суп, смажили каштани та готували гаряче вино із спеціями та фруктами.

Організатори фестивалю "Спілки приватних виноградарів та виноробів Закарпаття" підготувала цього разу до свята фірмові бокали з логотипом «Закарпатське божоле», щоб дегустація відбувалася більш естетично.

Від адміна:
Вы вебмастер? Попробуйте продвижение сайта в харькове от seolit. Вполне адекватный подход к клиенту. Я бы сказал «комплексный», так как список предоставляемых услуг довольно таки приличный.

  • 0
  • 24 ноября 2010, 10:36
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.