Золоті оплески Буковини

В Чернівцях розпочався новий театральний сезон в Чернівецькому академічному обласному музично-драматичному театрі ім. О.Кобилянської. Розпочався VI регіональний фестиваль комедії “ЗОЛОТІ ОПЛЕСКИ БУКОВИНИ” з вистави “Мандрівні зорі або Життя — театр”.

Молодих закоханих людей з невеличкого бесарабського містечка розлучили в юному віці — і вони з того часу постійно у гастролях (Чернівці, Львів, Відень, Лондон, Париж, Нью-Йорк); вона — співачка, він — актор театру. Потім вони зустрічаються усього лише один раз (під час його вистави де вона — глядачка, разом зі своїм нареченим), і знову розлучаються назавжди.
Ось така комедія.

Сьогодні (24.10.2010) другий театральний день. Декілька годин залишилось до вистави “Гарнір по-французьки”. Гарного фестивального дня!

Афіша театру:


Від адміна:
Дійшов висновку, що не маю часу на створення сайту, на його наповнення актуальними новинами. Не завджи встигаю за новинами, інколи фест вже пройшов, а я тільки дійшов до комп'ютера, і вже новиною нікого не здивуєшь. Треба підключати допоміжні сили. Хочу скористатись послугами веб студії по просуванню сайта в пошукових системах, ось цією, наприклад, seotm.com.ua

  • 0
  • 24 октября 2010, 11:37
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.