В Чернівцях "Осінній вибух"

29 жовтня відбудеться фестиваль української музики «Осінній вибух», що спрямований на популяризацію української музики. Триватиме забава шість годин, а слухачі зможуть побачити виступи денс, рок та поп-гуртів з Києва, Львова та Чернівців.— Ми плануємо проводити такі фести тричі на рік. — каже продюсер фестивалю Ігор Оршак. — відповідно, вони матимуть назви, залежно від пори року. Так, після «Осіннього вибуху» організують «Змовий» та «Літній». «Весняного вибуху» не буде, адже навесні проводиться "Обнова-фест". Відповідно, вони «накладаються». — зазначив пан Оршак.

Виступатимуть гурти «Оратанія» зі Львова, «Антре» та «Гапочка» з Києва а також чернівецькі «Пестициди», «Серцевий напад» та ВІА «Рута».

Після виступів вищезазначених гуртів розважати публіку будуть ді-джеї.

Від адміна:
Знайомий сеошник каже, що треба враховувати "плотность ключевых слов на странице", а я в тому не в зуб ногою. Які це ключові слова? Теги? Як їх враховувати? Отже, якщо побачите трошки дивну мою поведінку в постах, не дувуйтесь, я працюю над оптимізацією сайту (точніше мій знайомий). Дякую за розуміння.

  • 0
  • 24 октября 2010, 11:11
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.