Фестиваль танцю «Танцююча нація»

17 жовтня у Львові відбудеться Перший відкритий фестиваль танцю «Танцююча нація» від Української федерації танців (УФТ)Танцювальні колективи Української федерації танців зі Львова та Львівської області, Києва, Чернівців зберуться на сцені Львівського міського палацу культури ім. Гната Хоткевича, щоб розкрити все багатство сучасного культурно-танцювального життя України.

На фестивалі будуть презентовані найрізноманітніші танцювальні напрямки: від етніки і середньовічних танців (танець живота, балканський трайбл, трайбл бурлеск, слов'янський трайбл, аргентинське танго) до сучасних стилів (хіп-хоп, контемпорарі, стрип-денс, вог та іншi). Фестиваль — безкоштовний.

«Танцююча нація» — це перше масштабне шоу в рамках однойменного соціального проекту УФТ, спрямованого на просування ідеї розвитку людини через мистецтво танцю, а також популяризацію різних танцювальних стилів в Українi. В ході проекту буде реалізована серія фестивалiв і відкритих концертів в різних містах України, включаючи Харків, Донецьк і Одесу. Головною подією проекту стане танцювальний хід по Хрещатику в Києві, запланований на весну-літо 2011р.


Мысли в слух:
Сегодня был на авторынке, искал оптику на свою «бочку», увидел здоровезный баннер. Автокраны из китая, автобусы китайского производства, китайские тягачи. Китай, китай, китай, везде китай. А чем у нас занимается отечественный автопром?? а?

  • 0
  • 17 октября 2010, 13:27
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.