Віденський бал в Тернополі

21 жовтня в Тернопільському обласному академічному драматичному театрі імені Т. Шевченка відбудеться Віденський бал. Взяти участь у ньому зможуть лише ті, кому вже виповнилося 18 років.«Крім балу відбудеться ще й благодійна акція, лотами якої будуть твори тернопільських митців. За гроші, виручені на аукціоні, планується закупити медичне обладнання».

Гостями на святі будуть – Віктор Павлік, Олег Собчук, Дмитро Дікусар та австрійський консул.

Довідка. Бал (от фр. bal, итал. ballo, нем. Ball — танцевать) — собрание многочисленного общества лиц обоего пола для танцев. Балы отличаются от обычных танцев или дискотеки повышенной торжественностью, более строгим этикетом и классическим набором танцев, следующих в заранее определённым порядке.

Від адміна:
Не зважаючи на дещо скрутне фінансове становище вирішив купить телевизор, бо той «ящик» на який я зараз дивлюсь важко назвати телевізором, може років 8-10 тому він і був піком нанотехнологій :), але зараз він зовсім не моді. Хочу щось май сучасне і обов'язково з підтримкою USB. Подивляюсь на «гнусмаси» 5 серіі, у знайомого 40ка дюймова панелька стоїть, дуже запала мені в око. Чи варто назбирати грошей на телевізор з новою LED підсвіткою? Відчуваю, що за технологіями можна ганятися все життя, тільки купиш щось, через місяць ця річ вже зовсім не контексті сьогодення. Щось я відійшов від теми. ВСІ НА БАЛ!!! :) До зустірічі!

  • 0
  • 6 октября 2010, 13:06
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.