Свято сиру і вина

8-10 жовтня у внутрішньому подвір’ї Ратуші у Львові пройде «Свято сиру і вина». Відвідувачам свята запропонують розповіді про культуру сироваріння та традиції виноробства у Львові, забави, акції, концерти, анімації та чимало хорошого сиру і вина.

«Брі, камамбер, шаблі, бордо чи рокфор – всім цим та багато чим іншим можна буде поласувати на святі, під ритми джазу, класичної музики та під час перегляду кіно чи вистави „Целофан“. Один з днів фесту присвячений 70-річчю Джона Леннона, тому пройде під музику Бітлз», — розповів організатор свята Андрій Сидор.

З нагоди свята вийде спеціальна газета: сировинний гороскоп, маса цікавих і корисних фактів про сир і вино, інтерв’ю з відомими людьми, численні рецепти глінтвейнів та сирних страв.

На головному гастрономічному святі осені проходитиме Ярмарок органічних продуктів, серед яких на чільному місці – сир та вино.

Від адміна:
Випадково мій відпочинок співпав з Днем Народження Одеси. Гуляючи знайшов на стовбі обяву «Продажа коммерческой недвижимости». Оскільки підшукував комерційну нерухомість в Києві, вирішив поцікавитись цінами на одесському ринку нерухомості. Був вражений різницею!


Варто почитати:
1. Фестиваль капоэйры
2. Прикарпатська весна

  • 0
  • 1 октября 2010, 22:39
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.