На каву до Львова

кофеВже вчетверте «На каву до Львова» місто запрошує гостей та львів’ян. Цьогоріч кавове свято відбуватиметься 24-26 вересня у внутрішньому подвір’ї Ратуші та в північній частині площі Ринок, де влаштують ярмарок та встановлять урочисті кавові арки з екранами.

Цього разу планують збільшити не лише масштаби свята, а й програму святкування. До звичної номінації «Найкраща кав’ярня» додалось ще три: «Кавова легенда Львова», де переможе найлегендарніша львівська кав’ярня, «Кава і до кави» — отримає краща кав’ярня, що пропонує вишукані ласощі до кави, та номінація «Відкриття року» варта найцікавішої кав’ярні, що відкрилась продовж останнього свята «На каву до Львова».

кофеПереможців вибиратиме авторитетне експертне журі. А головну номінацію визначать з допомогою трьох форм: голосування на сайті фестивалю, що триватиме з 20 по 26 вересня (30% від загального результату), голосування в кав’ярнях з допомогою бюлетенів (50%) та вибір кавових Короля та Королеви (20%). З 25 по 26 вересня «кавові» Король та Королева вирушать в кавовий Тур, тоді й оберуть «найкавовіший» заклад Львова.

Традиційно проходитиме ярмарок-продаж кави та кавового посуду, де змагатимуться офіціанти та бармени. А вечорами гостей радуватимуть вечірні кінопокази, джазові перфоманси, концерти камерної музики та показ театральної вистави «Целофан».

На святі буде багато найрізноманітнішої кави, від традиційних філіжанок до неповторних кавових коктейлів. А в кав’ярня-учасниках кавового туру, зможуть не лише поласувати запашною кавою, а й віддати голос за найкращу з них. Цікаву інформацію про напій опублікують в Газеті «На каву до Львова», яку видадуть спеціально до фестивалю.

Вiд адмiна:
Во Львове есть уникальный магазин, где можно приобрести интересное сексуальное нижнее белье, в чем собственно уникальность этого магазина — стоит лично посмотреть своими глазами. Это не передашь словами, а на фото это не интересно. Кстати, никогда раньше я не видел в продаже купальники больших размеров. Слово «больших» очень маленькое для этих купальников. Зайдите и не пожалеете даже если Вы останетесь без покупки :)

  • 0
  • 18 сентября 2010, 15:37
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.