Фестиваль "Ляльковий світ" знову у Львові

З 15-26 вересня у Львівському музеї етнографії та художнього промислу пройде найдовший фестиваль авторської ляльки в Україні «Ляльковий світ». Мета фестивалю – ознайомити широке коло людей з різноманіттям лялькових технік.

«На сьогодні підтверджено участь 52 авторів, переважно з України. Дуже добре представлено Київ, Харків, Луганськ, Дніпропетровськ, Севастополь, Одеса, уже приїхали поштою ведмедики із Сибіру. Цього року виставка є й популяризацією питання колекційної авторської ляльки. Всі бажаючи зможуть побачити таку ляльку. Будуть представлені різні різновиди ляльки та ведмедиків «тедді» і його друзів. Серед категорій ляльок – будуть представлені текстильні ляльки: гачковані, ляльки-мотанки, а також Living Doll, традиційну стару ляльку з пап’є-маше представить Олена Цілуйко, плануємо показати і порцелянові ляльки (якщо буде можливість її привезти), також будуть представлені ляльки з тканини, соломи, паперові та дерев’яні» — зазначила автор ідеї проекту Ірина Сорокіна.

Як зазначила менеджер проекту Ганна Гаврилів, окрім виставки, відбудуться також шість майстер-класів, два літературні марафони, показ документального фільму та лотерея.

Відкриття другого фестивалю «Ляльковий світ» відбудеться 15 вересня о 17.00 у Львівському музеї етнографії та художнього промислу (пр. Свободи, 15). Вхід за запрошеннями або у карнавальних «лялькових» костюмах. В інші дні вхід на виставку – 5 грн. Години роботи: 11.00 — 17.00 (крім понеділка).

Від адміна:
Сьогодні на форумі ЧНУ зявилась новина про бажання змінити логотип форуму, хто бажає взяти участь в розробці нового лого, ласкаво просимо!

  • 0
  • 10 сентября 2010, 15:59
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.