Культурно-мистецький проект «Танцюйте з нами!»

Уперше в Івано-Франківську біля фонтану, що на Вічевому майдані, відбувся культурно-мистецький проект «Танцюйте з нами!». Його мета – популяризація танців у стилі «сошіал латіно» серед молоді та дорослих та анонс-презентація танцювальних вечірок-знайомств у нічних клубах міста.

Програма шоу:
— проведення тематичних танцювальних конкурсів і вручення призів;
— презентація шоу-балету «Індіго»;
— майстер-класи з танців social latino, які є популярними на танцполах відомих клубів Європи та Америки, це – salsa, bachata & reggaeton.

За словами координатора проекту Богдана Гнатіва, «проект «Танцюйте з нами!» допоможе людям без хореографічної підготовки почувати себе вільно на будь-яких танцювальних заходах. І що найбільш важливо, цей проект сприятиме пропаганді здорового стилю життя серед молоді».

Від адміна:
Доречі, який зараз курс покупки евро? Треба трошки поміняти, є бажання придбати ц510 від соніеріксон. Подобаються сонеріки, раніше був т610, задоволений був як слон. Хочу встановити скайп і обовяково щоб була аська для телефона sony ericsson c510. Весною відпочивали з друзями в Турції, в отелі був халявний вай-фай, скайп і аська з мобілки це просто супер. Зручно, безкоштовно, лафа!

  • 0
  • 4 августа 2010, 22:45
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.