Міжнародний фестиваль соломкарського мистецтва

новини Рівне1-7 серпня цього року вперше в Україні проходитиме Міжнародний фестиваль соломкарського мистецтва, за проведення якого серед основних претендентів змагалися Київ, Львів, Луцьк та Рівне.

Мета фестивалю — популяризація, відродження, збереження і розвиток народних традицій та інновацій в індивідуальній творчості майстрів, художників декоративно-прикладного мистецтва, аматорів у світовій культурі соломкарства, взаємозбагачення та обмін досвідом майстрів народного мистецтва України і світу, знайомство з Україною, її культурою і традиціями.

Учасники фестивалю – майстри народного мистецтва без обмеження віку з різних областей України та інших країн, де цей вид мистецтва поширений, зокрема Волинської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Житомирської, Київської, Львівської, Рівненської, Хмельницької, Харківської областей та м.Києва, Росії, Білорусі, Узбекистану, Угорщини, Великобританії, Швейцарії, Нідерландів, США, Непалу (всього майже 100 осіб).

Солома
Фото зроблено фоткамерою canon eos 500d


Основними заходами стануть майстер-класи соломкарського мистецтва (понад 60), виставки робіт учасників фестивалю, культурно-розважальні заходи в народному стилі за участю фольклорних колективів Волині. Також відбудеться «круглий стіл» на тему: «Художня обробка соломки: від минулого до сьогодення».

У день завершення фестивалю, 7 серпня, організатори запрошують усіх лучан та гостей обласного центру до Арт-галереї обласної організації Національної спілки художників України на ярмарок народного мистецтва, де експонуватиметься виставка робіт учасників фестивалю, і всі бажаючі зможуть придбати роботи із соломки, інші вироби народних майстрів.

  • 0
  • 1 августа 2010, 18:58
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.