Молодіжний фестиваль "Наш Fest! Звенигород"

28-29 серпня в с. Звенигород за 22 км від Львова відбудеться молодіжний музичний фестиваль «Наш Fest! Звенигород». За два дні фестивалю організатори обіцяють дивувати відвідувачів не тільки якісною українською музикою, а й різноманітними конкурсами і розіграшами. Хедлайнерами фестивалю стануть гурти «Фліт» (Івано-Франківськ) та «Тартак» (Київ). Організатором фестивалю є команда Сихів team.

На фестивалі зіграють: «Karna» (Івано-Франківськ), «ДримбаДаДзига» (Київ), «Русичі» (Білгород-Дністровський), «Оратанія» (Львів), «XY4» (Львів), «Сонцекльош» (Київ), «Кожному Своє» (Львів), «Пан Пупец» (Івано-Франківськ), «Гапочка» (Київ), «Мандариновий Рай» (Черкаси) «Контрабас» (Полтава) та «Йорий Клоц» (Львів).

«Наш фестиваль — це чудова можливість донести до молоді якісну сучасну українську музику, яку не завжди можна почути по радіо чи побачити по телебаченню. Крім того, відвідувачі зможуть відчути ту справжню атмосферу, коли сотні людей об’єднуються в одному пориві танцю і музики», — поділився куратор концертів Сихів team Святослав Роман.

Окрім музики, на гостей чекає насичена спортивна програма, призи, атракціони. Якщо Ви києвлянин, то зверніть увагу на досить цікаву послугу від компанії «Лотус Преміум» — уборка квартир в Киеве. Отже, Ви маєте можливість пофестивалити з користю.

Вже за кілька днів чекайте у продажу першу тисячу квитків за ціною 30грн на 2 дні фестивалю!

ЯК ДІСТАТИСЯ?

Доїхати до Звенигорода дуже просто! Це всього за 15км від Львова у напрямку Івано-Франківська (траса Н 09)

У дні фестивалю з головного залізничного вокзалу та з центру міста (пл. Галицька, біля пам'ятника Данилу Галицькому) до місця проведення фестивалю курсуватимуть спеціальні фестивальні автобуси. Орієнтовна вартість проїзду 10грн.

Умова проїзду — попередня реєстрація Вас як гостя фестивалю у спеціальних наметах одразу біля зупинок автобусів.

  • 0
  • 28 июля 2010, 20:26
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.