Fest Мости

Фестиваль «Fest Мости», який мав відбутися цими вихідними, 23-25 липня, у м. Великі Мости Сокальського району на Львівщині, не відбудеться. Як повідомили в організаційному комітеті фестивалю причиною стала неможливістю гарантування безпеки та санітарно-гігієнічних норм.

Наразі оргкомітет обдзвонює учасників фестивалю, щоб повідомити про скасування фестивалю. Учасникам та гостям, які планувати приїхати в Сокальський район, пропонують взяти участь у фестивалі "Підкамінь".

Програма фестивалю у Великих Мостах мала розпочатися урочистим парадом, молитвою духовенства, великим концертом народних етноколективів України та Польщі. На свято було запрошено майстрів народних ремесел: гончарі, лозоплетільники, ковалі, вишивальниці, художники-аматори, золото мало бути в усіх починаннях. Другий день фестивалю мав занурити учасників у середньовіччя: лицарські бої, танці та давню музику, які відтворюють історичний колорит.

У програмі фестивалю були спортивно-розважальні заходи на місцевому стадіоні за участю найдужчих людей планети Василя Вірастюка та Маріуша Пудзяновського.

Мало бути круто, але ....

  • 0
  • 22 июля 2010, 16:50
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.