Дзвони Лемківщини

У Монастирському районі на Тернопільщині 7-8 серпня цього року проведуть ХІІ фестиваль лемківської культури «Дзвони Лемківщини». Захід відбудеться на Ватряному полі в урочищі Бичова. Очікується, що на фестиваль завітають кілька тисяч людей.Аби дійство відбулося на належному рівні, керівник області Михайло Цимбалюк доручив дорожній службі забезпечити ремонт під’їзних шляхів до місця проведення фестивалю, облаштувати парковки для автотранспорту, а також площадки біля сцени. Також голова ОДА запропонував розширити саму сцену – для зручності колективів, які на ній виступатимуть, та спорудити постійне її накриття.

На території урочища планують спорудити містечко, де кожен із районів краю та місто Тернопіль мали б свій будиночок, у якому можна проводити виставкові чи презентаційні заходи. Наявність такого містечка створить умови для використання фестивальної місцини упродовж всього року, незалежно від сезону чи погодних умов.

Подбають і про розваги: впродовж двох днів на фестивальній території діятимуть майстер-класи народних майстрів, організовуватимуть спортивні змагання, де кожен охочий зможе спробувати свої сили у старовинних і сучасних спортивних іграх.
Будуть встановлені дитячі манежи для розваг зовсім юного покоління.

  • 0
  • 16 июля 2010, 14:51
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.