Як правильно вибирати квіти на 8 березня і не тільки...

Ось кілька порад, які, можливо, допоможуть чоловікам хоча б при купівлі квітів у цей день, не відчувати себе обдуреними. Перед вами 11 кіл пекла, які обов'язково повинен пройти кожний чоловік:1.На стеблах квітів повинно бути лише зелене листя, його відсутність — ознака того, що квіти несвіжі. У свою чергу, на листках не повинно бути коричневого обрамлення і плям, які свідчать про те, що квіти починають засихати. Зверніть увагу на те, щоб пелюстки у квітів були цілими, необрізаними і також без плям.

2. Важливим свідченням свіжості квітки є її еластичність. Відігніть крадькома пелюсток квітки і відпустіть його. Якщо він відразу прийняв початкове положення, значить, квітка свіжа.

3. Якщо стиснути бутон у основи, і він почне начебто поскрипувати, значить, квіти свіжі.

4. Зріз стебла не повинен бути потемнілим, а його край — засохлими.

5. Недобросовісні торговці квітами можуть спробувати продати квіти зі зламаними стеблами, скріплюючи їх голками або зубочистками. Достатньо злегка змахнути в повітрі квіткою — і обман відразу розкриється.

6. Тюльпани повинні злегка похрускувати, якщо їх злегка стиснути.

7. У троянди бутон повинен бути твердим і закритим. Його форма повинна нагадувати келих. Якщо бутон м'який і нагадує за формою чашу, то троянда не свіжа. У такій троянді, взагалі частина пелюсток може бути підстрижена, а то й приклеєна клеєм. Також зверніть увагу на чашу бутона. Якщо її немає або її пелюстки відігнуті — значить, квітка не свіжа.

8. Не купуйте квіти неприродних «кислотних» відтінків — яскраво-зелені, яскраво-помаранчеві. Синіх троянд не буває! У кращому випадку, мертві білі троянди, щоб домогтися кремового або теплого відтінку, близько доби підживлюють водою з харчовим барвником.

9. Не купуйте готових букетів. Не шкодуйте часу — хай торговець приготує букет при вас.

10. Гумки, сіточки на бутонах та інші хитрощі — ознака квітів не першої свіжості.

11. Уникайте настирливих торговців.

Вітаю, ви вибрали чудовий букет :) Наступний крок — вибір подарунка. Ідеальний варіант — організуйте шалену інтимну вечірку для коханої половинки, якщо Ви вже давно разом, зміна обстановки Вам не зашкодить, навіть надихне на не аби які подвиги. Об'яв з пропозицією "квартиры посуточно киев" повно в інтернеті. Знайти оптимальний варіант досить легко, був би вільний час і бажання. А далі включається Ваша фантазія, свічки, сердечки, пелюстки троянд на ліжку. Не мені Вас вчити…

  • 0
  • 7 марта 2012, 21:06
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.