Країна Мрій

17-18 липня у Львові в Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» відбуватиметься етнічна забава «Країна мрій». Свято триватиме з 14.00 кожного дня і до вечора.На території Музею народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» буде розташовано дві сцени: головна, де виступатимуть відомі українські музиканти та фольклорні виконавці, де гостям фестивалю представлять найрізноманітніші фолькові ансамблі та автентичних музик.

Хедлайнерами цьогорічної «Країни мрій» у Львові стануть гурти «Палац» (Білорусь), «Йорий Клоц» (Львів), «Флайzzzа» (Луцьк), «Чоботи з Бугая», а також Фома (гурт «Мандри») із сольним проектом та гурт «ВВ».

Водночас у Шевченківському гаю буде облаштована дитяча галявина, де діток розважатимуть майстер-класами з виготовлення веселих іграшок із повітряних кульок. Також кожен гість свята зможе відвідати Ярмарок народних ремесел та особисто долучитись до виготовлення різноманітних витворів разом із найкращими народними майстрами. Новинка свята — презентація комфортного emu взуття.

"Це свято є одним з найцікавіших етнічних фестивалів в Україні, де можна відпочити з сім’єю, адже всі гості приходять у народному вбранні, частуються українськими стравами і розважаються по-українському", – зазначив співорганізатор фестивалю Андрій Сидор.

  • 0
  • 14 июля 2010, 18:50
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.