Рейтинг
+2.31
голосів:
2
avatar

Новачку  

Як правильно вибирати квіти на 8 березня і не тільки...

Ось кілька порад, які, можливо, допоможуть чоловікам хоча б при купівлі квітів у цей день, не відчувати себе обдуреними. Перед вами 11 кіл пекла, які обов'язково повинен пройти кожний чоловік:1.На стеблах квітів повинно бути лише зелене листя, його відсутність — ознака того, що квіти несвіжі. У свою чергу, на листках не повинно бути коричневого обрамлення і плям, які свідчать про те, що квіти починають засихати. Зверніть увагу на те, щоб пелюстки у квітів були цілими, необрізаними і також без плям.

2. Важливим свідченням свіжості квітки є її еластичність. Відігніть крадькома пелюсток квітки і відпустіть його. Якщо він відразу прийняв початкове положення, значить, квітка свіжа.

3. Якщо стиснути бутон у основи, і він почне начебто поскрипувати, значить, квіти свіжі.

4. Зріз стебла не повинен бути потемнілим, а його край — засохлими.

( Читати далі )

Країна Мрій

17-18 липня у Львові в Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» відбуватиметься етнічна забава «Країна мрій». Свято триватиме з 14.00 кожного дня і до вечора.На території Музею народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» буде розташовано дві сцени: головна, де виступатимуть відомі українські музиканти та фольклорні виконавці, де гостям фестивалю представлять найрізноманітніші фолькові ансамблі та автентичних музик.

Хедлайнерами цьогорічної «Країни мрій» у Львові стануть гурти «Палац» (Білорусь), «Йорий Клоц» (Львів), «Флайzzzа» (Луцьк), «Чоботи з Бугая», а також Фома (гурт «Мандри») із сольним проектом та гурт «ВВ».

( Читати далі )

Щось не получається?

Напиши про це! Зареєструйся, підключись до блогу, який тебе цікавить і пиши! Користувачі самі визначать цікавий ти чи ні, голосуючи за чи проти.