Рейтинг
+2.29
голосів:
2
avatar

Фестиваль  

Всеукраїнський фестиваль вертепів “Карпатія”

Цього року 23 та 24 січня в Яремче відбудеться вже четвертий по рахунку фестиваль вертепів “Карпатія”, який традиційно організовує Мистецьке Об’єднання «Остання Барикада».( Читати далі )

Яремче зустрічає фестиваль вертепів


4 Всеукраїнський фестиваль вертепів «Карпатія» відбудеться 23-24 січня в Яремче.

Очікується, що у фестивалі візьмуть участь вертепи з усієї України – «від найзахіднішого Закарпаття до най східнішої Херсонщини». Вперше на «Карпатії» чекають вертеп з Кубанщини.


( Читати далі )

Обнова фест by Чебан Николай

Вот уже второй год у нас, в Черновцах, проходит фестиваль «Обнова-фест». В прошлом году мы с супругой по каким-то причинам не попали на сие действо, а вчера вырвались, захватив фотик. Фестиваль проводился в этно-музее под открытым небом. Все постройки, расположенные там — оригиналы XVII-XIX веков — были перевезены из разных деревень Черновицкой области. Внутри воссоздана атмосфера быта тех времен, оригинальная утварь и предметы повседневного обихода. На протяжении длительного времени Буковина испытывала влияние различных культур: румынской, молдавской, еврейской и австрийской. Это наложило свой отпечаток на все. Итак, по порядку.

Better quality rangefinder at reasonable prices that do not bite.

ОБНОВА-ФЕСТ 2009 [багато фото] запис-посилання

Попередньо можна зробити висновок, що фест абсолютно вдався (якщо ще вночі обійшлося і ще обійдеться без ексцесів…): зацікавленої публіки було чимало, і кожен знайшов щось собі до вподоби - хто народні ремесла, хто рок-музику, хто молитву, хто шашлик-пиво-мамалиґу_з_бринзою, а хто й усе разом; і загалом - усі мали можливість гарно провести час (на щастя, погода не підвела) цього чудового літнього дня.

Прес-конференція із організаторами фестивалю “Обнова”

Автор — Людмила Мещерякова [ludpunkt@ukr.net]

Сьогодні відбулася прес-конференція із організаторами фестивалю «Обнова», якій відбудеться 14 червня у м. Чернівці, у музеї народної архітектури і побуту (вул.Московської олімпіади 38-б).

Організатори зазначили, що цього року запланована більш насичена програма та набагато більше гостей зі всієї України.


( Читати далі )

Етнодуховний фестиваль «Обнова - фест»

У неділю, 6 липня, о 12 годині в Музеї народної архітектури і побуту у Чернівцях відбудеться перший буковинський молодіжний етнодуховний фестиваль «Обнова — фест», співорганізаторами якого є управління культури і туризму та відділ у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації, пише БукІнфо.
( Читати далі )

Інші фестивалі

На диво дуже мало інформації в мережі можна знайти про фестиваль УНІЖ, а взагалі відсутня інформація про УНІЖ 2009. Буде він чи ні? Цікаво багатьом відвідувачам. Поки буде знайдена відповідь пропоную розпочати декілка постів про інші фестивалі, які відбуваються в Україні: Шешори, Обнова Фест, Чайка і т.п.

Більше, ніж фестиваль

У пересічного туриста Івано-Франківщина асоціюється перш за все з горами та з дещо здичавілими і цим привабливими гуцулами-лісорубами. І треба знати її трохи більше, аби, окрім передбачуваних карпатських образів, виникла серед асоціацій велика ріка, дерев'яні човни та сміливі люди, що населяли її береги, боролися за незалежну країну, а у вільний час ловили рибу чи просто дивилися на невпинний потік. Одна з таких річок в Івано-Франківській області — Дністер. Одне з таких героїчних місць на Дністрі — село Уніж, яке з тисячу років тому заснували рибалки. Але через кілька століть сюди прийшли поляки, й часу на філософські роздуми та рибну ловлю в жителів села лишилося менше, потім — радянські війська, й часу на себе не лишилося зовсім. Місцевих жителів аж ніяк не влаштувало те, що ними керують в такий спосіб, і вони вирішили боротися за свою землю, свою рибу, за свої права. Неподалік від цих місць в середині минулого століття проходили численні бої, що велися вояками УПА.


( Читати далі )

Програма святкування фестивалю "Уніж"

ПРОГРАМА СВЯТКУВАННЯ

У святкуванні беруть участь: Оt Vinta, Етно XL та Бреm Сtокер(Рівне), Тінь Сонця, Рутенія, Перлини Степу та Amalgamma (Київ), Сад (Дніпропетровськ), Полинове Поле (Львів), Гуцул Каліпсо та Серцевий напад (Чернівці), Хорта (Запоріжжя), Фанкоманія (Житомир).


( Читати далі )