Шевченко-Фест

У Львові 21 та 22 травня 2010 року відбудуться відбіркові тури ІІІ Молодіжного фестивалю-конкурсу «Шевченко-Фест», нагородження переможців та завершальний гала-концерт – 23 травня. Молодих, талановитих, креативних людей віком від 14 до 35 років запрошують взяти участь в конкурсі, приуроченому до 149 річниці перепоховання Тараса Шевченка в Каневі.

Конкурс відбуватиметься у таких номінаціях: сучасна пісня на слова Тараса Шевченка або на шевченківську тематику, малюнок, фотографія, авторська поезія та проза на шевченківську тематику, театральна постановка на шевченківську тематику.

Організаторами Фестивалю-конкурсу є ЛММГО «Молодіжне Об'єднання «ГРАНІТ», ЛММГО «Студентське братство Львівської політехніки» та Палац культури ім. Гната Хоткевича.

Організатори також запрошують молодих кінорежисерів подавати свої короткометражні фільми на шевченківську тематику, показ яких відбудеться поза конкурсом.

Участь у Фестивалі-конкурсі «Шевченко-Фест» є безкоштовна. Кожна особа, якій є близький Шевченко, може представити широкому загалу свою інтерпретацію його творчості в ХХІ столітті. Метою проведення Фестивалю-конкурсу є розкриття незнаних досі сторін особистості Шевченка та підтримка обдарованої молоді.

Фестиваль проходить в рамках проекту «Здобули незалежність – розбудуємо державу» під егідою управління сім'ї, молоді та спорту Львівської міської ради та управління сім'ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації.

Offtopic:
Недвижимость в Севастополе — полный спектр услуг: поиск, купля, продажа, аренда, от жилых помещений до коммерческой недвижимости.

  • 0
  • 31 марта 2010, 11:00
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.