«Скандальний цех»

Львівський клуб «5х5» разом із галереєю «Примус» проведе перший український фестиваль вільної фотографії «Скандальний цех».

Як повідомили ZAXID.NET організатори, цей фестиваль — можливість кожному показати себе в мистецтві. «Скандальний цех» це не одноразова мистецька акція, це постійно діючий відкритий мистецький проект під егідою галереї «Примус» і клубу фотографії «5х5», це виставки сучасного мистецтва, перформанси, інсталяції, концерти незалежних рок-гуртів і просто арт-тусівка.

«Із травня 2010 року ти можеш просто прийти за адресою вул. Залізнична 20 і виставити свої фотографії у новому центрі сучасного мистецтва «Скандальний цех». Жодних фахових, жанрових, вікових, гендерних обмежень. Просто прийди і розмісти на стінах «Фабрики» будь які свої фотографії. За два тижні їх побачать всі. Всі, кого цікавить нове, актуальне і креативне, тому що ми працюємо без цензури», — зазначено у повідомленні.

Offtopic:
Весна пришла теперь и на улице, а не только на календаре. Пора заниматься дачей. :(
А надо сделать очень много, в первую очередь кровельные работы. Прогресс стройматериалов ушел далеко, сейчас предлагают и полимерную кровлю, и гидроизоляцию жидкой резиной, и много всего того, что я слышу в первый раз. Кароче, я пошел читать что мне нужно и в каких количествах…

  • 0
  • 20 марта 2010, 14:30
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.