Фестиваль "Золота троянда" триватиме у Львові тиждень

21 лютого у Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті ім. Соломії Крушельницької, що на вул.Зеленій, 10 відбудеться відкриття VI молодіжного музичного фестивалю імені Ісидора Вимера «Золота троянда». Протягом 7 днів музичні обдарування віком від 6 до 30 років змагатимуться у різних номінаціях.

За її словами, змагатимуться у таких номінаціях – «Вокал», «Вокальні та інструментальні ансамблі, музичні інструменти», «Композиції та імпровізації», "Інструменталісти" (народники духовники, ударники), «Музичний театр». Будуть дві вікові категорії «Старша», у якій змагатимуться студенти консерваторії, та «Молодша» — учні музичних шкіл.

Також під час фестивалю відбудуться інші дійства, зокрема, 22 лютого – пройде концерт заслуженої артистки України Етели Чуприк. Вона виконає Рахманінова, Чайковського, а також вперше прозвучать невідомі композиції Ісидора Вимера. 23 лютого – «Поезія в музиці» за участі львівських поетів, зокрема Надії Черкес, 25 лютого у приміщенні Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка відбудеться концерт «Парад зірок „Золотої троянди“ за участі переможців попередніх музичних фестивалів. 26 лютого – у Першому українському театрі для дітей та юнацтва відбудеться концерт „Музичний калейдоскоп“, де студенти-іноземці львівських муззакладів представлять музику і танці свого народу.

Offtopic:
Кто-то знает что такое „тепловой насос“? Я — нет. Погуглил и вот что я нашел
»Тепловой насос является автономной системой теплоснабжения дома, которая обеспечивает отопление, горячее водоснабжение и кондиционирование.
Тепловые насосы бесплатно используют тепло из земли, воды и воздуха, доставляют его в дом и преобразовывают в тепло для систем отопления."

Я даже и не представлял как это все работает, кому интересно — http://solarheaters.com.ua/kak-rabotayt-teplovye-nasosy

Были бы деньги, обязательно бы внедрил на даче

  • 0
  • 17 февраля 2010, 18:01
  • admin

Коментарі (1)

RSS згорнути / розгорнути
коментар було видалено


Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.