Свірж-2010?

Днями на сайті продюсерського центру «Габрі», який виступав організатором сумнозвісного фестивалю «Свірж 2009», з’явилося повідомлення про дату проведення фесту в 2010-му році.

Повідомлення являє собою два майже непомітні посилання, одне з яких веде на фотозвіт з минулорічного фестивалю, а друге – на програму наступного, з якої організатори, вочевидь, можуть на сьогодні говорити лише про літературну частину, обіцяючи «вільний мікрофон» і поетичний слем.

Згідно з інформацією на офіційній сторінці, фестиваль «Свірж 2010» проходитиме з 30 липня до 1 серпня і буде представлений 4-ма сценами – головною, роковою, фолковою і танцювальною, а також майстер-класами та виставкою.

Нагадаємо, що «Свірж 2009» закінчився скандалом. За планом та без ексцесів пройшов лише перший фестивальний день, пізніше ж виявилось, що організатори не розрахувалися ані з компанією «ArtMax Engineering», яка займалася технічним боком фестивалю, ані з артистами, за винятком Ніно Катамадзе та гуртів «Флайзззза» і «Плач Єремії». Тож другий день фестивалю добігав кінця фактично неконтрольовано, а третій – і поготів не відбувся.

Однак за перші два дні перед фестивальниками виступило чимало виконавців: Ніно Катамадзе та INSIGHT, «ОтВінта», «Аулі», «Пропала Грамота», «Флайзза», «Гуцул Каліпсо», «Юркеш», «Плач Єремії», «Самі Свої», Енвер Ізмайлов, «PoliКарп», «Mad Heads XL»/«Україн'SKA», «Здоб ші Здуб», «Figli di Madre Ignota».

Попри обіцянки, що навсібіч лунали по закінченні фестивалю, відшкодовувати збитки відвідувачам «Свіржа» організатори не стали, натомість запропонували квиток на фест-2010 і сувенір.

Джерело: Сумно?

Оффтопік:
О наболевшем. Что такое реконструкция? Ремонт квартиры снова напомнил о себе, закончились новогодние праздники и пора приниматься к облагораживанию интерьера квартиры. Не оставлять же все на пол пути… Удачи мне :)

  • 0
  • 6 февраля 2010, 15:57
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.