Рейтинг
+2.29
голосів:
2
avatar

Фестиваль  

Травнева волонтерка в Унежі запис-посилання

Нові фотографії травневої волонтерки Миколи Марусика

Уніжська свиня

На фермі радіють життю три гладеньких свинки та кнур.

Шевченко-Фест

У Львові 21 та 22 травня 2010 року відбудуться відбіркові тури ІІІ Молодіжного фестивалю-конкурсу «Шевченко-Фест», нагородження переможців та завершальний гала-концерт – 23 травня. Молодих, талановитих, креативних людей віком від 14 до 35 років запрошують взяти участь в конкурсі, приуроченому до 149 річниці перепоховання Тараса Шевченка в Каневі.

( Читати далі )

«Скандальний цех»

Львівський клуб «5х5» разом із галереєю «Примус» проведе перший український фестиваль вільної фотографії «Скандальний цех».

( Читати далі )

Фестиваль молдовської і румунської культур “Мерцішор” відбувся на Новоселиччині Чернівецької області

Вже стало доброю традицією щороку у перші дні весни проводити Фестиваль молдавської і румунської культур “Мерцішор”. З року в рік до Новоселиці на свято приїздять гості не тільки з районів Чернівецької області, регіонів України, а й з сусідніх країн. Фестиваль зорганізований відділами освіти, культури і туризму та у справах сім’ї, молоді та спорту Новоселицької райдержадміністрації, а також, Міжрайонним товариством молдавської культури Буковини та Асоціації румунської науки і культури Міхая Ємінеску. Гості фестивалю мали нагоду оглянути виставку народних умільців, картин, написаних викладачами та учнями Новоселицької художньої школи, та, звичайно, мерцішорів – провісників весни.

( Читати далі )

Фестиваль советской фантастики в Донецке

С 25 по 28 февраля в кино-культурном центре «КиноКульт» пройдет ретро-фест «Sci-fi», посвященный русской/советской фантастике 20 века. Об этом сообщают организаторы мероприятия.

«Советская фантастика, в отличие, от западных образцов всегда отличалась, с одной стороны, некоторой дидактичностью и «нравоучительством», а, с другой, несла в себе целый комплекс проблем, связанный с людскими духовными поисками, исканиями, рефлексией на бесконечный и восхваляемый прогресс, исчерпавший себя к 20 веку гуманизм, превратившийся в демагогическую программу. С помощью которой собственный мир, мир близких тебе
людей, двора, спортивной команды, огромной корпорации оказывался под защитным колпаком гуманизма и становилось возможным не теряя «человеческое лицо» уничтожать-злоупотреблять-калечить других людей, не имеющих отношение к миру „избранных-приближенных“, — говорится в тексте сообщения.


( Читати далі )

Фестиваль "Золота троянда" триватиме у Львові тиждень

21 лютого у Львівській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті ім. Соломії Крушельницької, що на вул.Зеленій, 10 відбудеться відкриття VI молодіжного музичного фестивалю імені Ісидора Вимера «Золота троянда». Протягом 7 днів музичні обдарування віком від 6 до 30 років змагатимуться у різних номінаціях.


( Читати далі )
  • 0
  • 17 февраля 2010, 18:01
  • admin
  • 1+1

Свірж-2010?

Днями на сайті продюсерського центру «Габрі», який виступав організатором сумнозвісного фестивалю «Свірж 2009», з’явилося повідомлення про дату проведення фесту в 2010-му році.

Повідомлення являє собою два майже непомітні посилання, одне з яких веде на фотозвіт з минулорічного фестивалю, а друге – на програму наступного, з якої організатори, вочевидь, можуть на сьогодні говорити лише про літературну частину, обіцяючи «вільний мікрофон» і поетичний слем.

Згідно з інформацією на офіційній сторінці, фестиваль «Свірж 2010» проходитиме з 30 липня до 1 серпня і буде представлений 4-ма сценами – головною, роковою, фолковою і танцювальною, а також майстер-класами та виставкою.


( Читати далі )

Чи буде Уніж 2010?

Проголосувало: 1. Утрималось: 0

Давайте подискутуємо на тему "Чи буде Уніж 2010?". У вас є конкретна інформація? Поділіться нею з присутніми