28 червня - День Конституції України

28 червня 1996 Верховна Рада Україна прийняла нову Конституцію України — першу Конституцію незалежної української держави.Депутати працювали над проектом, залишаючись в сесійному залі всю ніч з 27 на 28 червня. Парламентарії врахували зауваження президента України, а також підтримали всі спірні статті проекту: про державні символи України, про державну українську мову, про право приватної власності на Україну.

Прийняття Конституції стало найважливішим кроком в забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція 1996 року діє на Україну і в даний час. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом — Днем Конституції України.Зі святом друзі! З Днем Конституції України! Попереду чотири дні вихідних, давати Вам якісь поради щодо того як правильно відпочивати в ці дні я не буду. Прогноз погоди радить не засиджуватись вдома, а провести вихідні активно і бажано безпечно для свого здоровья, не зловживаючи різного роду алкогольними напоями. Особисто я їду завтра (вже сьогодні) на дачу і нарешті відісплюсь, тому що шум міста і безперервний галас сусідів зранку вже дістали.

пс: Ні, все ж таки пораду дам, тікайте з міста на ці 4 дні. Не пожалкуєте!

  • 0
  • 28 июня 2012, 00:09
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.