Звіт про V день Батяра у Львові

Батяр – це дотепний, галантний і романтичний збиткар. І хоча справжніх батярів уже давно не лишилося, їх дух у Львові досі присутній, адже є чимало людей, які не тільки люблять цей стиль життя, а й прагнуть відтворити його. На вулицях у День батяра можна буде побачити людей, вбраних по-батярськи. За бажанням, можна буде взяти участь у вуличних виставах у батярському стилі, а також сфотографуватися на згадку зі справжнісіньким «Почесним Батяром». На вулицях і в кав’ярнях лунатиме батярська музика.

Цьогорічний День батяра у Львові розпочався 28 квітня і тривав рекордну кількість днів!

Протягом п’яти днів північну частину площі Ринок заполонили стильні батяри у капелюхах та камізельках, котрі забавляли публіку: співали пісень, танцювали, залицялись до кобіт та бешкетували для розваги львів’ян та гостей міста.

За час V Свята Дня Батяра близько 75 тисяч людей навчились батярським танцям, постріляти фасолею по бляшанках у батярському тирі (ввечері ми відтягнулись поцікавіше), виготовляти капелюшки для справжніх кобіт. І кожного вечора разом з музиками, гості мали можливість поспівати батярських та українських пісень.

Вдосталь облазивши всю центральну частину Львову друзі запропонували більш активний вид відпочинку — рванути на пейнтбол у Львові. Враження незабутні, одразу ж згадались дитячі «козаки-розбійники», але хочу вам сказати, неочікувано для мене гра затягує на всю катушку. Єдиний недолік — кульки надто швидко закінчуються.

  • 0
  • 16 мая 2012, 22:41
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.