Представляти Україну на «Євробаченні 2012» буде Гайтана

Національний відбір нарешті завершився. Було чимало скандалів і суперечок. В результаті Гайтана стала представником України на "Євробаченні 2012", набравши в сумі 41 бал.

Що можна сказати?! Вітаємо Гайтану з маленькою перемогою і сподіваємось в травні вона достойно представить Україну на пісенному конкурсі в столиці Азербайджану місті Баку.

Виступ учасників відбору проходив в прямому ефірі Першого Національного каналу. Переможця визначали за допомогою змішаного голосування — журі та телеглядачів у співвідношенні 50 на 50. При цьому за кожного учасника приймався тільки один голос з одного номера телефону.

Другим виявився кумир українських дівчат Макс Барських. Всього у відбірковому конкурсі брали участь 21 виконавець.

Відео конкурсної пісні Гайтани — Be my guest (перекл. Будь моїм гостем)


пс: Все набридло? Коли немає чим зайнятись играй бесплатно в онлайн игры. Виявляється є й позитивні моменти в онлайн іграх. По-перше, граючи, ви не просто натискаєте клавіші, а продумуєте свої ходи і логічно виконуєте те або інше завдання, що розвиває логічне мислення та уяву. По-друге, на сьогоднішній день в кожній грі є внутрішні чати, а це є хоч і віртуальне, але все ж таки спілкування. Як на мене це краще ніж розмовляти сам з собою :) І по-третє, які б не були ці позитивні моменти, НЕ ЗЛОВЖИВАЙТЕ тривалим перебуванням за комп'ютером! Все повинно бути в міру!

  • 0
  • 19 февраля 2012, 21:08
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.