21 січня у світі відзначають День обіймів (National Hugging Day)

Свято було засновано в Сполучених Штатах в 1986 році під назвою Національного дня обіймів, а потім приємний захід швидко поширився по всьому світу. Цього дня можна обійняти навіть незнайому людину, головне попередити про свої наміри, щоб не виникло незручної ситуації. :)Наразі невідомо, кому в голову прийшла ідея «тісного» святкування. Швидше за все, витоки варто шукати в студентському середовищі західноєвропейської молоді.

Вважається, що під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом.

Цікаві факти:
— У Мексицi понад 14 тисяч осiб одночасно обiйнялися, аби потрапити до «Книги рекордiв Гiннесса»
— За словами психологів, прагнення доторкнутися до іншої людини, обійняти її — це прояв довіри
— Доброзичливі дотики підвищують імунітет, стимулюють центральну нервову систему, підвищують в крові рівень гемоглобіну, а також іншого гормону — окситоксину, що допомагає боротись із депресію і відчуттям самотності, а також знижує кров’яний тиск.

ps: Давно хотів поділитись з Вами кумедним випадком, який зі мною стався цієї осені в відрядженні. Була необхідність бронювання невеликої однокімнатної квартири в києві подобово на 3 дні, ставлю акцент на «подобово». Першою (і останньою) мені показали необмельовану однушку в жахливому районі, я не знаю на що сподівався власник квартири, напевно він думав, що ті хто знімають на 1-2 дня йому меблі завезуть, а потім вивезуть. Коротше кажучи, цікавий персонаж. Мораль: від ідеї зняти квартиру я відмовився, не було часу на пошуки, поселився в гуртожитку, ціни там набагато скромніші.

  • 0
  • 22 января 2012, 10:00
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.