IV Муніципальний бал в Чернівцях

16 грудня в Чернівцях відбудеться четвертий муніципальний бал. Основне і першочергове завдання муніципального благодійного балу — зібрати кошти для допомоги хворим дітям. Вартість одного квитка орієнтовно 600 грн.

Нажаль два роки поспіль бал не проводився через епідемії грипу та гострих распіраторних захворювань (від авт. Пам'ятаю в 2009 році за декілька днів до балу мене почав мучити пародонтит. Вже думав, що не попаду, а його нажаль відмінили. Не запускайте зуби!).

Приємно, що традиції меценацтва та доброчинності знову відроджуються в Чернівцях. Сподіваємось цьогорічному балу не будуть на заваді жодні хвороби і поставлену мету він виконає сповна. А саме кошти зібрані на муніципальному балу та з благодійного аукціону підуть за призначенням.

Довідка
Перший муніципальний бал в Чернівцях відбувся 15 грудня 2006 року в ресторані "Європейський" туркомплексу «Черемош»; другий — 14 грудня 2007 року в ресторані «Кварц», третій — 12 грудня 2008 року в ресторані "Європейський" туркомплексу «Черемош».

На першому муніципальному балу зібрали 106 тисяч гривень, а на благодійному аукціоні – 25 тисяч гривень. На другому — організаторам вдалося зібрати 365 тисяч гривень на допомогу важкохворим дітям, інвалідам та сиротам.

  • 0
  • 8 ноября 2011, 18:14
  • admin

Коментарі (0)

RSS згорнути / розгорнути

Лише зарєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.